Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet választanád?...

Melyik nevet választanád? (szokatlan nevek)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy két olyan név tetszett meg nekünk, ami nem az a szokványos, mindennapi név. Melyik tetszik nektek jobban? Vállalható nevek egyáltalán?

Két név: Alba és Ariana



2014. júl. 21. 21:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ariana
2014. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Az albáról az Alba Volán -os busz jut eszembe.

Az Ariána meg az Ariána lány változata. Olyan mint az Adrienn flancos kivitelben.

2014. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Én egyiket sem adnám a gyerekemnek, de ha muszáj választani, inkább az Alba. A másik nagyon giccsesnek tűnik nekem, vagy nem is igazán tudom.
2014. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Ékezet nélül írva: Ariana. Nem Ariána :)
2014. júl. 21. 21:17
 5/33 anonim ***** válasza:
72%
Mindkettő borzalmas. Egyiket sem adnám a gyerekemnek, nem akarnák kitolni vele.
2014. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
75%
Ha a kisebbséghez tartoztok, akkor semmi kirívó nincs benne. Cig@nyos nevek.
2014. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnám egyiket sem, de az Albát választom.

Egyébként igen, vállalható nevek. Legalább nem rondák :)

2014. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
21%

Szia! Azt hittem az Ariana lány név, nem is értettem elsőre hogy hogy válasszak egy lány meg egy fiú név között.

Pont ezért, én az Albát választanám, a hangzásából lejön h fiút takar :)

2014. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
63%

ezek fiú nevek??? utolsó, ha nem írod, akkor minden gyanú nélkül leírom, hogy Ariana, az szebb kislánynak :D Albáról nekem az alga jut eszembe :)

na de így más, ha ezeket fiúnak szeretnéd adni akkor egyiket se!!! Ariana, biztos, hogy annának fogják hívni, ráadásul még ari is... ez már kimeríti a csonkítás fogalmát ;)

2014. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
73%

Nekem az Ariana jobban tetszik, Albáról az Alba Volán meg az Alba pláza jut eszembe :) A vezetéknevet lehet tudni? úgy könnyebb dönteni, hogy melyik illik a vezetéknévhez. :)

Bár én a helyetekben inkább az Aria-t választanám Ariana helyet. Az tényleg túl sznobnak tűnhet, viszont az Aria nagyon édes név :)

2014. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!