Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2010-ben sem változott az a...

2010-ben sem változott az a szabály, hogy nem lehet vissza menni gyed mellett részmunkaidőben dolgozni?

Figyelt kérdés
A munkahelyem szeretné, ha visszamennék, és azt állítják, hogy gyed mellett is lehet napi 4 órában dolgozni. Én úgy tudom, hogy csak gyes mellett lehetséges. Lánykám a hónap végén lesz 1 éves.
2010. jan. 9. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
nemm tudok róla, hogy lehetne. szerintem gyes mellett lehet.
2010. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyed mellett nem lehet, gyes mellet a gyerek 1 éves kora után lehet akár 8 órában is.
2010. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
+t
2010. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó! Mit jelent a "+t"?
2010. jan. 9. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:
lemaradt egy t-betű a 2. mellett-ből :) Későn vettem észre (2. válaszoló)
2010. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

2. válaszolónak: ilyen későn én már nem veszek észre helyesírási hibákat. Köszönöm!

2010. jan. 9. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem látok már túlságosan, de hirtelen megütötte a szemem, mert ugyebár így mást jelent a szó :)
2010. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!