Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mely dolgok fontosak, ha...

Mely dolgok fontosak, ha nyaralni megyünk?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos kisfiúnkkal és egy 4,5 éves kislányunkkal megyünk a Balatonra és Budapestre egy hétre!

Mely gyógyszerek, ruhák, játékok ne maradjanak itthon?


2014. júl. 24. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Normaflore, Daedalon(etta), Nurofen (vagy egyéb) baby, nektek fajdalomcsillapitó, és vmilyen bőrfertőtlenítő horzsolás esetére. :)
2014. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+a gyerekeknek kedves játékok, szundikendő, ilyesmi, matrac, úszógumi, ezek szerintem. Bocsi hogy 2 részletben írtam :)
2014. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vénykötelesek. minden mást 10 percen belül meg tudtok mindkét helyen venni.

játékokra nem tudok mit írni, gondolom enyémnek más a kedvenc játéka. mi roli nélkül nem indulhatunk el és az alvóka a legfontosabb. minden más beszerezhető

2014. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lázcsillapító mindenképpen, de annyira nem kell betárazni szerintem. Itthon nyaraltok, ha bármi van még haza is tudtok jönni és Balatonon is van rendelés, gyógyszertár.

Esetleg nem árt megérdeklődni hol van az ügyelet, ha esetleg kell ne akkor kelljen rohangálni címért. Nekünk sajnos kellett is az ügyelet, de szereincsére semmi gond nem volt és ráadásul közel is volt. Esetleg a gyógyszertárat sem rossz ha tudjátok hol van a legközelebbi.

2014. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!