Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a nap melyik...

Endrus kérdése:

Szerintetek a nap melyik szakában érdemes egy, egy éves babócával elindulni autóval tengerpartra nyaralni (8 óra az út)? Tapasztalatokat várok, egyet nem értők légyszi most kíméljetek.

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én éjjel mennék. elalszik a gyerek,bepakolnám az autóba,mielőtt felébred,már ott is lennénk. talán csalnék annyit,h. az indulás reggelén korán ébreszteném,h. hamar elfáradjon, 5-6 körülre jöjjön ki a fürdés,h. apa bírjon vezetni éjjel.8kor indulnék, hajnal 4-re ott is vagytok.
2014. jún. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
elsővel egyetértek én is éjjel mennék... apa aludjon egy nagyot délután...
2014. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig éjjel utazunk, pont azért, hogy reggelre ott legyünk, elkerüljük a forgalmat és a nagy meleget. Pici babával is így csinálnám, pont amiatt, amit az első válaszoló is írt.
2014. jún. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Este indulnék, hogy aludjon.
2014. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az en fiam mindig aludt az autoban,igy nekunk mindegy volt.7 orat utaztunk vele autoval, 3-szor alltunk meg.Reggel 8 korul indultunk,korabban keltettuk,igy az autoban gyorsan elaludt.Eloszor kb 1 orara alltunk meg miutan felebredt,ettunk,setaltunk. A kovetkezo megallo 2 oras volt del korul,ebedeltunk,jatszotereztunk.Utana megint elringatta az auto.Az utolso megallo mar csak 30 perc volt. Jol viselte az utat.

Az ejszakai utazas is jo otlet ha kipihenten indultok es birjatok az ejszakazast.

2014. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En is ejjel mennek, hogy ataludja.
2014. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez függ azért pár dologtól.

Én vezettem éjszaka, hát nem a legnagyobb élmény, pedig előtte aludtam 3 órát délután, de nem látsz semmit a tájból, csak annyit, ami előtted meg van világítva, én legközelebb biztos nem megyek éjszaka sehová, max úgy, hogy 2-3 körüli indulással, hogy addig már legyen éjszakai alvásom.

A másik kérdés, van e az autóban klíma.

További kérdés, szeret e a kicsi utazni, hogy tűri. Ha nyűgös az autóban, nem élvezi, akkor csakis fürdetés után közvetlenül indulnék vele és inkább éjszaka, mint egész úton bömböljön.

2014. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
este, esetleg hajnalban indulnék.
2014. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En is ejjel mennek inkabb, de szinte az osszes szallodaban 2tol lehet csak a szobat elfoglalni, sajnos, nekunk nem jonne ki idoben. De, ha megtehetitek, inkabb az ejjelre szavaznek en is.
2014. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 1,5 évessel voltunk nyaralni pár éve. Éjjel egykor indultunk, 9-re értünk a szállásra. Végig aludta az utat.

2014. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!