Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nőgyógyászhoz kell mennem,...

Nőgyógyászhoz kell mennem, bevihetem magammal az öt éves lányomat?

Figyelt kérdés
Nem tudom kire bízni, kint pedig nem hagyom a varoteremben! Nem szólnak érte ha ott lesz a vizsgálaton?
2014. júl. 24. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy nem vinném be. Kérj meg valakit, hogy vigyázzon rá addig.
2014. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vinném be.

Azt nézze ahogy az anyja széttett lábakkal fekszik, az orvos meg nyúlkál benne? Na neeeeee...

Megkérsz vkit a váróban, h figyeljen rá, nem olyan kicsi már, 5 évesen meg bír ülni egyedül 5-10 percig.

2014. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vinném be. A múltkor hasonló helyzetben voltam, csak nekem 4,5 éves fiam van. Mivel senki nem tudott rá vigyázni, így lemondtam az időpontot, de elképzelhetetlen volt számomra, hogy végighallgassa a beszélgetésemet az orvossal, majd végignézze, ahogy megvizsgál...
2014. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm bevitte a 4 éves lányát (simán vigyáztunk volna rá, nagyi is ráért) utána a gyerek itthon magyarázta nekünk, hogy a bácsi belenézett anya puncijába, meg ilyenek. Nem hiszem, hogy ezt nem lehet máshogy megoldani. Rokonság, ismerősök, apa? Vagy áttetetni olyankorra a vizsgálatot, amikor valaki vigyáz rá.
2014. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

De már miért látná,hogy az orvos nézi anya nuniját?

Nálatok nem külön helységben vizsgál?Nálunk igen.

A gyerek bemehet vele,leül az asszisztens melletti székre,anya pedig átmegy a másik helységbe és a doki megvizsgálja.Nem lát és nem hall belőle semmit a kislány.

2014. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jártam már vagy 5 nőgyógyásznál (magánban) és eddig egykinek sem volt asszisztense és külön vizsgáló szobája. Én biztos nem vinném magammal.
2014. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
a dokimnak van a váróban egy asszisztense, van egy konzultációs szobája, amiből a vizsgáló helyiség nyílik. Egy 5 éves talán már elül 4 percig a popóján, ilyen helyre legvégső esetben talán bevinném. Azért szerintem sem lehet egy felemelő élmény azt látni hogy egy idegen nyúlkál anya lábai között.
2014. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, én Pécsen is és Bp-n is voltam pár nőgyógyásznál és egyiknek sem volt külön vizsgálója. :/
2014. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sztk-s rendelésre járok, ott együtt van az asszisztensnő és az orvos, ott is vizsgál meg, nincs külön vizsgáló rész. Nem vinném be magammal. Nem tudsz egy szomszédot megkérni, hogy vigyázzon rá?
2014. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Én is Pécsen voltam, de ott volt külön vizsgáló, igaz csak egy függönnyel, de le volt választva, és volt aszisztens is.


Nem tudsz másik időpontot kérni?

2014. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!