Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez még a gyermekágyas vérzés...

Ez még a gyermekágyas vérzés lehet, vagy már menstruáció?

Figyelt kérdés
3.5 hete szültem, egy hete már csak barnázom hol jobban hol kevésbé. Ma viszont elkezdtem megint vérezni, élénk piros vér jön. A hasam nem fáj, nem görcsöl, a baba szopik.
2014. júl. 25. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

hát elvileg, ha a baba kizárólag (nincs táp') és igény szerint szopizik, akkor azért a három hó szünet általában megvan (nálam 5 hó volt, barátnőm 7 hó, nővérem 3,5 hó...)


előfordul, hogy egy nagyobb aktivitásnál még egy kicsit vérezget az ember lánya 1-2 hét után is...


ha nem erősödik, és nem lesz lázad, szerintem csak még egy kis méh-munkáról van szó :)


ui: azoknál szokott 4 hét után megjönni, akik nem szoptatnak egyáltalán, én úgy tudom...

2014. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még gyermekágyi vérzés, nálam is volt hasonló anno. Nekem hat hétig tartott szintén változó erősséggel, úgy, hogy szoptattam.
2014. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kap pótlást, mert sokat eszik, de rendszeresen 4-5 óránként szopizik, nem marad ki egy evés sem. Ma nem csináltam semmit, amiben megerőltettem volna magam.
2014. júl. 25. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!