Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől van, hogy május 26án...

Mitől van, hogy május 26án megjött de csak barna folyás juni 8án elmúlt 19én meg rendesen megjött vérzes. Egy hétig megvolt 5 napug semmi most meg megint barna? Nem ért.

Figyelt kérdés
Március 1ig nagyon ritkán menstruáltam, elmentem dokihoz aki adott metformint mert látott valamit amit az aaszisztensnek mondott...egyből meg is jött 2hétig tartott kiüteses lettem igy abba kellett hagynom a gyogyszert.. elmentem egy magán dokihoz aki nem látott semmit hormonvizsgálatra küldött de ott os minden rendben volt... jövőhéten megyek a dokihoz csak hátha tapasztalta ezt valaki vagy tudja, hogy mi lehet ez

2014. júl. 4. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

a metformint miért írták fel? cisztát látott?

Ez egyébként nagy valószínűséggel mégis hormongond. Terheléses cukor ÉS inzulinvizsgálatot csináltak? (a metformin miatt kérdezem)

2014. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
valamit mondott az asszisztensnek hogy lát, de nem forditotta le nekem... :S nem csináltak, csak teljes vérvétel meg hormonvizsgálatot. ma felhivom a dokimat hogy most mi lehet
2014. júl. 8. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!