Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyiért lehet már kapni jó...

Mennyiért lehet már kapni jó minőségű babakocsit? Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Első baba lesz, eddig még nem foglalkoztam a felszerelések beszerzésével, de azt hiszem hamarosan el kell kezdenem. Nem kell prémium minőségű extra babkocsi, de legyen kényelmes, praktikus, ne túl nehéz és ne túl drága. Kb. milyen árakra számítsak?
2014. aug. 3. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
olyan 70 ezertől felfelé már vannak jók.
2014. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30-40 ezerért is bőven kapsz jó és szép babakocsit.
2014. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Használtan 60-70 ezertől lehet jó minőségűt kapni, ennyiért újonnan csak valami lengyelt kapsz, aminek a minőségét inkább nem részletezném.
2014. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70-80ezertől vannak jók,átlagosan 90-120 között vannak a legjobbak efelett már inkább a márkát fizeted 70-80 alatt meg max ha használt márkásat veszel az jó,amúgy nem jó minőségűek,nem praktikusak,nem strapabírók és nem is szépek a túl olcsóak.
2014. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor én leszek az ellen példa - soha, de soha nem adnék egy babakocsiért 100.000Ft-ot, már akkor is így gondoltam, mielőtt szültem, de most 2 gyerkőc után meg pláne! - hidd el, nem a babakocsi a kardinális kérdés! Nyilván vannak szempontok , amiknek jó ha megfelel, de hidd el 30-40 ezerért is kapsz megfelelőt! Mi 46.000-ért, és 18.000-ért vettünk babakocsit, és nem bántam meg!
2014. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, még annyi, hogy megtehettük volna, hogy drágát veszünk , tehát nem emiatt választottunk olcsóbbat
2014. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem értem miért lettek manapsag ilyen divatosak ezek a szájber babakocsit csillagászati áron ráadásul,ok vannak szempontok aminek meg kell felelnie,mi 25ért vettünk használtan de igazán kitünő állapotu 3funkcios babakocsit,ami nekünk szempont volt:nagy,könnyen gurulo kerekek,átfordithato tolokar,állithato magassággal,téli lábzsák,esővédő,szunyoghálo,pelenkázo táska ja meg hogy tágas legyen mert egyes kocsikat főleg a ducibb babák nagyon hamar kinövik,nem bántam meg hogy ezt a kocsit vettük,nagyon jo,praktikus,strapabiro,erős a váza ugyhogy nem hinném hogy 100 ezrekért lehet csak jo kocsit kapni.
2014. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!