Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2009 december 31-el megszűnt...

2009 december 31-el megszűnt a munkaviszonyom próbaidős voltam,20 hetes terhes vagyok. Jelenleg passzív táppénzen vagyok. Milyen ellátásokra leszek jogosult a szülést követően, főként a GYED miatt érdeklődöm?

Figyelt kérdés
Maradjak táppénzen vagy kijelentkezzek táppénzről minél előbb? Regisztráltassam magam a munkaügyi központba? Édesanyám könyvelő bejelentsen maga mellé mint könyvelési asszisztens?
2010. jan. 12. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia én úgy tudom hogy egy hónapig jár a passzív tp.azt vedd igénybe mindenképp utána meg vagy munkanélkülire jelentkezz vagy talán jobb ha anyukád jelent be, de az a lényeg hogy a biztosítottságod folytonos legyen,mert ha megszakad akkor hiába volt bedolgozott időd,csak a gyest kaphatod az meg kevés:(Én hasonló cipőben járok passzív gyeden vagyok szeretnénk kis tesót de akkor el kell mennem munkanélkülire,gyes helyett ha ugyan ezt a pénzt szeretném megkapni.
2010. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!