Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért érezzük úgy, hogy a...

Miért érezzük úgy, hogy a gyerekünk sokkal régebb óta velünk van?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt a férjemmel és lassan 2 éves lesz a fiúnk,de úgy érezzük,hogy nem csak lassan 2 éve lesz velünk,hanem sokkal régebb óta!Annyit szoktam gondolkodni ezen és nem jövök rá,hogy miért.Más is így van vele vagy csak mi? :)
2014. aug. 5. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

én pont fordítva vagyok

még csak 3 hónapos ugyan, de még mindig nem szoktam meg, még olyan kis égből földre csöppent idegenecske :D és olyan gyorsan fejlődik, hogy már lelki szememimmel azt látom, hogy "elhagy". iskola, munka, család, esetleg külföld..


én inkább azon szoktam mélázni, hogy amikor vártam is, már akkor nem tudtam elképzelni nélküle az életem.mi lenne, ha nem lennék állapotos épp mit csinálnék, milyen életcéljaim lennének. stb. ahogy most sem tudom. és semmilyen fantáziám sincs hozzá. mintha mindent kipróbáltam volna már az életben, vagy mintha mindennek pont lenne a végén.

2014. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok vele. Amint megláttam a lányom, úgy éreztem, hogy már azóta ismerem, amióta én élek. Olyan szinten velem azonosak a vonásai , olyan erősen hordozza a családom génjeit, a külseje, a mozdulatai, minden egyes porcikája... Minden! Főleg az apukámra hajaz nagyon, én meg őrá. Talán ez okozza, hogy olyan, mintha mindig is ismertem volna ezt a kisembert. 3 éves.
2014. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is pont így vagyok.Az az érzésem,mintha mindig is velem lettek volna.A legkisebb 2 éves lesz,de annyira "természetes",hogy van,mintha nem is két éve született volna.3 gyerekes
2014. aug. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!