Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ehhez a vezetéknévhez hogy...

Ehhez a vezetéknévhez hogy hangzik a Laura keresztnév?

Figyelt kérdés
Keller Laura, nagyon nyelvtörő? Fruzsina esetleg?
2014. aug. 6. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a Fruzsina nyelvtörőbb: KelleR FRuzsina. Szerintem sok egymás után a RFR.

Inkább Laura

2014. aug. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. aug. 6. 08:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nehéz kimondani, meg túl sok benne így az L betű. Én második névnek adnám, közé ékelve egy olyan nevet, ami könnyebben kiejthető a vezetéknévvel együtt. Egyébként nagyon szép név a Laura. :)
2014. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Ezért vacillálunk mi is, mert bár szép, de nem könnyű kiejteni. Nem szeretnénk két keresztnevet. Gondolkodunk még.
2014. aug. 6. 08:42
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon szep a Laura es a Fruzsina is, de tenyleg kemeny a vezeteknevhez. Mit szoltok a Lillahoz? Keller Lilla. Lagyitana a vezeteknevet.
2014. aug. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik a Lilla, csak olyan sok van belőle. Ezért gondoltam a Laurát, ami nem sokkal ritkább, de mégis kevesebben kapják ezt a nevet. Mivel a Keller elég kemény, németes, valami hosszabb, dallamosabb kellene, de mégis olyan, ami jellegében nem áll távol a vezetéknévtől. De azok a nevek, amik tetszenének, nem nagyon felelnek meg ennek a dolognak. Péntekre vagyok kiírva, szinte 100%, hogy fiú lesz, de meg kell adni egy lány nevet is. Ezért agyalunk rajta, bár eddig minden vizsgálaton, minden orvos fiúnak látta a babát.
2014. aug. 6. 09:39
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

A Lillas vagyok. Mit szolsz az Izabellahoz vagy a Johannahoz, esetleg az Annalenahoz?


Azt megkerdezhetem, h mi a fiu nevetek?

2014. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Keller Izabella. :) Gyönyörű név. :)
2014. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az Izabella tényleg nagyon szép. Ez most nagyon tetszik.

A fiú nevünk Tamás.

2014. aug. 6. 09:53
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Lilla+Izabella vagyok. Szep nev a Tamas, de orulok, h az Izabella tetszik. Meg annyit, h nekunk kislanyt mondtak es csak azt diktaltunk, nem kertek fiu nevet. Az is lett. Nekunk Laurank van. :)
2014. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!