Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatom vissza a...

Hogyan kaphatom vissza a szülés után a papírjaimat?

Figyelt kérdés
Múlt szerdán szültem meg kislányomat, a Szent Imre kórházban,másnap elvitték az irataimat, azzal, hogy kedden-vagy szerdán belehet menni a szülészeti osztály irodjába átvenni őket.Bementem tegnap-ma is(telefont persze nem vették fel)de még nem küldték át, az önkormányzattól a papírokat.Felhívtam az anyakönyvi hivatalt, ahol azt a választ kaptam, hogy ők napi 10 ilyen ügynél többet nem csinálnak, és hogy menjek be személyesen,viszont időpontot nem lehet kérni(nagyon tapló volt az irodás p××a)semmi kedvem sincs órákat ott ülni, úgy hogy nem tudomrábízni az egy hetes kisbabómat senkire 1-2 óránál tovább, mivel párom meg édesapám dogloznak.Mennem kellenne vissza az orvosomhoz, a gyerek orvoshoz, de nem merek menni, félek, hogy a rendőr igazoltat, és mivel nincs nálam a személyim-lakcímkártyám be is vihetnek( jogsim, útlevelem nincs.Mit lehet ilyen esetben tenni, valakinek van ötlete?

2014. aug. 6. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem tudok segíteni, de miért vitték el az iratokat? Nekem 3 gyerekem van, de egyiknél sem vitték el, ott helyben kitöltöttek egy papírt, utána visszakaptam mindent. Mire mentünk haza a gyerek anyakönyvije a kezemben volt.
2014. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom :( Úgy látszik,itt a XI.kerületben így müködnek a dolgok...:(
2014. aug. 6. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért adod ki az irataidat a kezedből? Most szaladgálhatsz utána, és örülhetsz, ha el nem kavarják.
2014. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szoba társaim is mind odaadták a papírjaikat....
2014. aug. 7. 07:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk (Zalaegerszeg) is elkérték, aztán postán küldték haza a gyerek irataival együtt.

Kérd meg a kórházban, kérdezzenek ők utána, hátha őket nem hajtják el ilyen kedvesen...

2014. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!