Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legviccesebb/legciki...

Mi volt a legviccesebb/legcikibb élményetek terhesség/szülés alatt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Egész terhesség alatt elég szétszórt voltam.Eladtam a vaterán egy cipőt,fel is adtam postán.Másnap kopognak a postás volt az.....Saját magamnak címeztem a csomagot. :D
2014. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg soha nem irtam le, nagyon nem is meseltem senkinek, annyira cikinek erzem meg majdnem masfel ev tavlatabol is. Szoval csaszarral szultem es miutan hatni kezdett a gerincbe adott eruestelenito, hat elernyednek ugye az iznok derektol lefele mindenhol es hat ennek koszonhetoen eleg kellemetlen modon tavoztak a szelek... Azt hittem ott helyben meghalok szegyenemben de az orvosom nagyon jo fej volt, mondta hogy lattak ok mar ennel cifrabb dolgokat is. Mondjuk ettol en meg nem ereztem sokkal jobban magam... :-O
2014. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer kellett nyomnom kétszer bekakiltam a szülőágyon. Utólag már csak jót mosolygok rajta :) akkor meg nagyon nem érdekelt...

Ja és a munkahelyemen volt még egy. 26 éves vagyok. kb 17-18-nak szoktak mondani. Pedig már a hajam is levágattam. Vezetői pozícióban dolgoztam, de ha szabik voltak kiadva be kellett ugrani pultozni is vevőszolgálatra, amin ugye nem látszott ki a pocak. Megkérdezték hogy milyen a diákmunka? Na akkor kicsit hátrébb álltam és csak jót mosolyogtam. Akkor voltam 32. hetes. :) Mostmár a homlokomra fogom kiírni a korom, mert elég csúnya pillantásokat szoktam kapni...

2014. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen:

Egy néni a boltban kiosztott, hogy a mai fiatalok milyen felelőtlenek, hogy a szüleiknek szülnek..blablabla..lazán elővettem a személyim a férjezett nevemmel és a 28 évemmel :D csak annyit mondott, hogy "jesszus idősebb, mint a kisunokám" :D más ezen bepöccent volna, én jót nevettem

Szülés után:

Amikor átkísértek a szobába mondták, hogy szóljak, ha pisilnem kell. Hát én fogtam magam, elsétáltam a nővérekig és bekopogtam mondván, hogy nekem most pisilnem kell. Ők egymásra néztek és jót nevettek, mert arra utaltak, hogy csöngessek és kikísérnek, nehogy rosszul legyek :D

2014. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem maga a szülés... elég kínos volt.

Kaptam beöntést, ennek ellenére olyan durva fájdalmaim voltak, hogy összecsináltam magam. Aztán kibotorkáltam a wc-re ahol folytattam de közben tolófájásaim is voltak. Először nagyon féltem mert csak 3 ujjnyira voltam kitágulva, de aztán úgy voltam vele hogy nem érdekel maximum szétrepedek. Nyomtam erőteljesen, a wc-ben már kint volt a gyerek feje... ha férjem nem rángat ki onnan, a wc-ben szülöm meg szegényt. Így is minden a padlóra ment, a gyereket alig sikerült elkapni. Állva szültem meg, ja és mindez pont epidurális érzéstelenítő beadása előtt közvetlenül történt. Mondanom sem kell, hogy utána az egész nővérszoba, sőt a kórtermekben is mindenki tudott róla...

2014. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!