Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki hisz a horoszkopban, volt...

Aki hisz a horoszkopban, volt aki gyermektervezesnel figyelembe vette, hogy milyen csillagjegy alatt legyen a szules varhato idoponja? Vagyis a gyermek milyen csillagjegy alatt szulessen? Vagy olyan hoanp amelyikre azt mondta, hogy semmi keppen sem?

Figyelt kérdés
Csak elmeleti kerdes, es persze nem olyanokra gondolok, felreertes ne essen, akik nagyon sokaig probalkoztak, es mindent megadtak, csak gyermekuk szulessen.

2014. aug. 13. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Mi 6 évet vártunk a babára, így már a végén nem érdekelt, de ha nem lett volna ilyen probléma, akkor figyelembe vettem volna. Nem is azt, hogy milyen jegyű legyen, hanem hogy milyen ne. Konkrétan csak 1 csillagjegyet zártam volna ki. (Végül oroszlán kislányunk született és ez nem az általam nem kívánt csillagjegy.)
2014. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Olyan nem volt, hogy X hónapban nem próbálkoztunk, nehogy bak, vagy halak legyen, de titokban reménykedtem benne, hogy nem ilyen lesz.

Szerencsére nyilas lett, pont illik a tüzes családunkba :)

amúgy ahogy az 1. is írta, mi ugyan csak 1 évet vártunk rá, de a végén már mindegy volt, csak foganjon meg.

2014. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

aki hisz ebben, az tudja, hogy önmagában egy hónap vagy egy nap semmit nem jelent...

ugyanis a csillagok állásánál a perc számít ;)

nálunk ez nem számított és előre nem is lehet ezt kiszámítani, de anyám pl. asztrológus így amint megszülettek az unokái már diktálni kellett a percet is, hogy számolgathasson :D


viszont a következő gyereknél már arra szeretnék "figyelni", hogy ne karácsonykor szülessen mert mint megtapasztaltuk, nem a legjobb a gyereknek :)

2014. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, nem igazan ertem, hogy mire gondolsz, de eredekes amit irtal. Azt mondod, nem igazan a horoszkop jegy a meghatarozo? Akkor mi, aszcendens?
2014. aug. 13. 20:18
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Mi a férjemmel mindketten rákok vagyunk. Miután teherbe estem, kiszámoltam, hogy augusztus 5. re vagyok kiírva, szóval csak pár napon múlt, hogy ő is rák legyen. Nagyon sokat gondoltam rá, mindenkinek azt mondtam, hogy júliusi lesz, és vele is "megbeszéltem", hogy szerintem úgy lesz a jó, persze végső soron ez az ő döntése.

Végül így alakultak egymás után a szülinapjaink: 07. 06. - 07. 10. - 07. 12. :-)

2014. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó- jöl összejöttek a szülinapok, nagyon jó!!

Férjemmel mi szülinapunk között is csak 3nap van.

Ő 7-én, én 10-én születtem.

Egyik gyerekünk 7-én, másik 3-án- a harmadik pedig 7+3=10-én született. :))

2014. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk is van egy nagyon vicces összefüggés. A kisfiam január 14.-ei, én február 14.-ei, édesanyám március 14.-ei és nagyapám április 14.-ei. Bár a horoszkópban nem igazán hiszek, de attól más még hihet ebben, csak a mi családunk ezt nem tudja elképzelni.
2014. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
En akkor kezdtem ezen gondolkozni mikor mar terhes voltam.febr.26ra voltam kiirva,vegul 23-an szultem.de nem szerettem volna ha vizonto lesz.szerencsere halak:-)
2014. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a mérlegekkel valahogy mindig fura volt a kapcsolatom. Volt két mérleg szerelemem, hát... Plusz 2-3 mérleg nőt ismerek, akikkel megintcsak nehezen értjük meg egymást. (Én oroszlán vagyok, az is egy nehéz jegy). A férjemmel majdnem egy évig próbálkoztunk, mire összejött a baba, nem érdekelt, hogy mikor születik, csak jöjjön már össze. Aztán pont úgy sikerült, hogy október végére vagyok kiírva és eszembe jutott, hogy ha egy héttel is korábban érkezik, akkor mérleg lesz. Jujjj.... (Egyébként férjem bak, én oroszlán és várhatóanb skorpió gyerekünk lesz. Nem egyszerű kombináció)
2014. aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
En semmikeppen nem akartam Halak jegyu gyereket. Egy kis Bikam van - Halak aszcendessel :D
2014. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!