Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti rák születésű babátok is...

Ti rák születésű babátok is ilyen? Ti is így vagytok mint én?

Figyelt kérdés

Csak aszisztáltok a gyerek nevelésében mert annyira ő alakítja saját maga napirendjét, magatartását, evését???


Most lesz 1 éves! Csillag jegye rák (leírom mert szerintem egy az egyben ehhez köthető) Terhességem, szülésem mesébe illően probléma mentes volt! Mikor hazajöttünk rögtön kapott cumikát is és csak akkor vettük ölbe mikor ő igényelte (csak úgy magunk szórakoztatására egyszer kétszer) cicizett az elején de láttuk nem kiegyensúlyozott ezért kapott tápszert! lassan csak tápszeres lett és ezzel együtt át is aludta 8 hetesen az éjszakákat! Mindig egyértelmű jeleket adott és mindig tudtuk apukájával mi baja! Sose sírt illetve hagytam sírni (hiszti vagy ilyesmi az más tészta, mert olyankor van) 6 hónaposan maga mondott le a cumikáról és tért át az újjacskájára! Iszonyúan kitartó bármiről legyen szó! most járni tanul (kompot nem használunk) abban sem segíthetek neki mert bepipul :) ölben nem nagyon szeret lenni (anyósom nagy bánatára :D) Enni is gyakrabban eszik kézzel mint kanállal (általam) Inni ő maga akar pohárból mikor látja ebéd közben mi abból iszunk. Kapott mamától bilit és este fürcsinél egyszer próbáltuk ki neki (viccből mivel 11 hónapos) Azóta este tolja oda a kádhoz és bele pisil (csak este) Szóval annyiszor észre veszem hogy én csak a háttérből igazgatom a szálakat és mindenben ÖNÁLLÓ (olyan vicces leírva) Ti rák születésű babátok is ilyen?



2012. jún. 28. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Kos kislányom ilyen.
2012. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is rák jegyű. Háziorvos és védőnő, ill. bárki aki ismeri azt mondja sokkal önállóbb, mint a többi maga korú gyerek. És úgy ahogy mondod, csak próbáljuk igazgatni a szálakat a háttérből de igazából ő irányít :)
2012. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rák kisfiam dettó ilyen. Maga alakított mindent. Nem tudtam soha állítgatni, mint valami gombnyomásra nevelődő robotgyereket, hanem a maga kis rendje szerint él, de azt legalább ugyanúgy mindig. Maga alakított ki napirendet, és maga hagyta el a szopit félévesen. Egyébként sem vagyok híve a gyerek beállítgatásának, de nála szerencsére nem is kellett ilyesmivel foglalkoznom, magától történt minden.
2012. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első én is Kos vagyok de kikészítettem mindenkit gyerekként anyu szerint :D Szerencsés vagy! Igen én sem akartam nevelgetni meg beállítgatni (nemtom sikerült volna e) Ha dicsérnek miatta hogy óóó milyen ügyes önálló meg óóó mit csinálsz hogy alszik egész éjjel és ráadásul úgy hogy magát altatja akkor mindig elmondom hogy nem az enyém az érdem! Sosemem dicsekednék olyannal amit nem én értem el.....! Arra vagyok már csak kíváncsi milyen lesz nagyobbnak :D
2012. jún. 28. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a leányzó már mutogatja a foga fehérjét! :) Két éves, de az önállóság maradt, csak elképesztő makacssággal társult. 2 hete szobatiszta lett, teljesen, éjszakára is. Egyedül eszik, evőeszközt használ. Dicsérnek is, hogy milyen ügyes, és önálló, és ahogy írod én is azt érzem, hogy ez nem az én érdemem. Minden esetre simán bevállaltuk a hugit 18 hónap korkülönbséggel, mert a nagyobbal tényleg semmi gond nem volt.:)
2012. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Minden gyerek ilyen csak időbeli eltolódások vannak.
2012. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom,hogy UGYANILYEN a mi babánk!!a bilitől, a komp...minden.egyedül a cumi nem stimmel...ő nem fogadta el soha,de amúgy,mintha én írtam volna!!!Nagyon durva.:)(rák)
2012. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lassan 1 éves rák kislányom van. Őt sem tudom igazán alakítani, inkább én idomulok hozzá. A ciciről nem kellett leszoktatni, ő döntött úgy, hogy neki már nem kell. Cumizni még mindig cumizik. Az önállóságot én nem vettem észre rajta. Ő nagyon anyás, bújós, mindig jön utánam, szeret ölben lenni. Ha valamit akar, akkor azt megcsinálja/eléri. Jókat szokott már hisztizni, ha valami nem úgy van ahogy azt elképzelte. Nagyon akaratos (tiszta anyja). Szóval majdnem teljesen más, mint a te babád.

Szerintem a rákokra inkább a bújósság jellemző amúgy.

2012. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!