Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány év különbséggel lettetek...

Hány év különbséggel lettetek édesanyák a legjobb barátnőddel, barátnőiddel?

Figyelt kérdés
Miben változott meg a kapcsolatotok?
2014. aug. 14. 12:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gyerekkori barátnőm 5hónappal szült hamarabb,volt osztálytársam pedig 5nappal :). Semmiben nem változott a kapcsolatunk.
2014. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 zabmester ***** válasza:

Még egyik olyan barátnőmnek sincsen gyereke, akivel a mai napig kapcsolatban vagyok. Szóval a különbség egyelőre 7 év, de nagy valószínűséggel lesz ez még több is.

A kapcsolatunkat ez nem változtatta meg semmiben, sőt, többen is vannak, akiket csak pár évvel a fiam születése után ismertem meg.

Igaz, régebben volt egy kisebb társaságom, ahol csak kb. velem egykorú szülők voltak, de ez inkább ilyen netes barátság volt, még ha találkoztunk is párszor személyesen, de azért az mégis más fajta kapcsolat.

2014. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmmel 3 hét volt a gyerekeink között.

A másikkal 1,5 év.

Semmiben nem változott a kapcsolatunk.

2014. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőm még nem szült. Nekem már van egy kislányom, és nemsokára érkezik a tesója. Barátnőmmel ez nem változtatott a kapcsolatunkon.

Volt még egy barátnőm, ő sajnos eltávolodott, amikor megszületett a lányom, mert nekik évekig nem jött össze, és mindig mondta, hogy ezt ő nem tudja elviselni. Így eltávolodtunk sajnos, pedig próbáltuk fenntartani a kapcsolatot, de nem ment. Most már amúgy van két lánya, és tök boldog, de már nem vagyunk barátok.

2014. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen barátnőm van.Az első gyerekeink között 1 hónap,a 2. gyerekeink között 1 év van.Nagyon nagyon jó a kapcsolatunk(a gyerekek is jól kijönnek) ,sokszor rendezünk itt vagy ott alvós bulit.
2014. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A legjobbal 6 hónap különbséggel. A kapcsolatunk sokkal jobb is lett, mint előtte volt.

A másiknak nincs gyereke, mert ő maga nem akar. Nekem ezzel nincs bajom, mégis eltávolodott tőlünk, nem a gyerekek miatt. Fokozatosan történt, teljesen más lett az érdeklődési köre, más a férje is, mint előtte, szóval megváltozott sokminden. Gondolom én is megváltoztam a szemében, és a másik barátnőnk is.

Aztán vannak még, akik szintén barátaim, de nem a legjobbak azért, abból csak egy van. :) Velük 1-2-3 év különbséggel születtek a gyerekek, minden rendben, jóban vagyunk.

2014. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!