Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi nevekről?

Mit gondoltok az alábbi nevekről?

Figyelt kérdés

Még a terhesség elején vagyok, ezért nem tudjuk a baba nemét

Tepliczky Dávid Dénes-a Dávid mindkettőnknek NAGYON-NAGYON tetszik, a Dénes apuka után, ő szeretné ha a kisfiát így hívnák

Tepliczky Panna-a Panna NAGYON tetszik mindkettőnknek, még a Hanna volt esélyes de nagyon gyakori név lett


2014. aug. 14. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Egyik sem tetszik. Panna túl gyerekes, Dénes soha nem tetszett, Hannából, Dávidból millió van...
2014. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a Dávid Dénes jól hangzik, Panna is tetszik, Hanna túl sok van, meg nem is tetszik.
2014. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem tetszik.
2014. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Tény, hogy nincs sok fantázia a nevekben, sokat nem kellett gondolkozni rajta, hisz mindkettő elég gyakori. De ha nektek NAGYON tetszik, akkor senkivel se foglalkozzatok.

Bár, mint írod, még a terhesség elején jársz, így még 100x meggondolhatjátok magatokat, mire megszületik a baba.

2014. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

A Dávid és a Dénes is jó, a vezetéknévvel együtt a 2 kicsit sok, de nem vészes.

A Panna szerintem csak kicsi korban vagy idős korban hordható, egy 20-30-40 éves nőnek szerintem kellemetlen lehet. A kedvenc mesém a HüvelykPanna szóval, egyébként szeretem ezt a nevet, de nem adnám a gyerekemnek semmiképpen. Persze nektek kell eldöntenetek, hogy mi a legjobb nektek és a babának. Csak gondoljátok végig az egész életét, hogy minden szituációban megállja a helyét és ne hátráltassa őt. :)

2014. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

A Dávid és a Dénes is szép név, együtt is tetszenek.


A Panna nekem olyan túlságosan aranyos, a Hanna hiába gyakoribb, mégis sokkal szebb, komolyabb név (és a Panna, Dávid sem ritka nevek).

2014. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Nekünk pár héten belül születik Panni babánk, de hivatalosan Julianna lesz. Így ha egyszer úgy gondolja, hogy kinőtt a Pannaságból, lehet Janna, Juca vagy éntőlem Julis néni is :))) Mégse lesz ugyanaz a neve, mint az utcában mindenkinek. (Anna, Hanna, Emma...)

Én végigbeszélgettem vele a terhességem, és ő akart Panni lenni. :) Inkább rá hallgass, mint ránk, akik itt okoskodunk! :-D

2014. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Engem Juliannának hívnak. Ezért csak úgy kérdezem, hogy hogy lehet Panninak becézni? Ez olyan "hivatalos-féle" vagy saját költemény? Engem még sosem hívott így senki, és a kislányomat se, aki az én nevem kapta. :-) Nekem furi kicsit.


És a fenti három névből nekem csak a Dénes tetszik, az nagyon jó.

2014. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Klassz mindegyik, nem baj, ha a Dávid gyakori, a Panna meg kislányos, a Teplickzy úgyis ritka és komoly hangzású vezetéknév, legalább a keresztnevek lágyítják. Nekem tetszik mindegyik választott név.
2014. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 14. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!