Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Váltotta ki valaki mostanában...

Váltotta ki valaki mostanában a Felicitas várandós csomagot? Mi volt benne? Brendonban beváltható?

Figyelt kérdés
A honlapjukon nem látom a Brendont az üzletlistán, viszont úgy rémlik hogy a könyvben olvastam hogy ott is lehet.
2014. aug. 14. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Igen, kiváltottam.

4 éve nagyon hasznos dolgok és sok minden volt benne, most meg egy rakás kaki.

1 kis doboz sudocream, szoptatós tea volt még pár darab benne, egy rejtvényújság. Ha jól emlékszem ennyi volt benne.

2014. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Asszem volt még benne bimbóvédő krém is, vagy melltartó betét? De tényleg ennyi...
2014. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. aug. 14. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:

én 1 hónapja váltottam ki, és most megnéztem, azon kívül nem volt benne más mint amit írtam :(

4 éve volt benne mosópor, popsikrém, szoptatós tea, és még aventes tejgyűjtő is,parodox fogkrém... ahhoz képest most semmi nem volt benne

2014. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!