Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes kiváltani a Felicitas...

Érdemes kiváltani a Felicitas várandós mama csomagot? Most mit tartalmaz?

Figyelt kérdés

Nem kötelező ráírni a telefonszámot,igaz?(mármint az átvételi kuponra)Az nem gond,hogy nekem a védőnőm 2009-es várandós mamák könyvet adott,ugyanis,abban olyan ingyenes ajándék kártya van,aminek az aljára ez van írva:2009 tavasz-nyár.Tehát lehet nem is tudom felhasználni a kártyát?

Köszönöm előre is a segítségeteket!


2010. márc. 10. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem most, hanem még dec.-ben váltottam ki. Avent pohár, Mam cumi, kis tudfürdő intim mosakodó minta, és minta Nivea férfi dezodor volt benne. Meg egy csomó reklám. Nem gond ha nem írsz rá telefonszámot, legalább nem fognak zaklatni. És az sem baj, ha 2009 tavasz-nyár van a krátyára írva.
2010. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
A fent részletezett minták mellett (anno jót röhögtem a férfi dezodoron, de a férjemnek ideális, mikor usziba megy), no meg persze a tonnányi reklámprospektus és szórólap mellett van benne egy terhességi tanácsadó könyvecske, ha másért nem is, azért érdemes kiváltani. A babacsomagban is lesz ilyen füzetke, ezek hasznos olvasmányok.
2010. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!