Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen nevet adnátok 3-as...

Ti milyen nevet adnátok 3-as ikreknek?

Figyelt kérdés

Csak 1-1 variációt kérek, NEM felsorolást! három fiú vagy három lány esetén!

Előre is köszi!



2014. aug. 15. 12:07
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnék azonos kezdő betűset, mert külön emberek, külön személyiség...


Na meg van iker ismerősöm akik utálják h auonos nekik...


De persze a ti döntésetek :) egyéni vélemény :)

2014. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
45%

Nálunk (az egyik kutya) van Joey, Zoé és Zoli. Ha nem artikulálok eléggé, jön mindegyik :)

Ráadásul a külföldi barátaink, angol verzióban ejtik a Zoét, Zoey-nak, így szegény kutya mindig megszívja, mert azt hiszi, hogy neki szólt.

2014. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
56%

Annabella, Heléna, Leila

Benjamin, Péter, Dániel

2014. aug. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
66%

OFF. Szép nagy család lesztek! Gratulálok! Nekünk is volt már 2 lányunk, mikor az ikrek születtek.Igaz, ők csak kettesek! :)


Gergő-Levente-Barnabás

Eszter-Nóra-Petra

2014. aug. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
76%

Laura-Luca-Lívia

Máté-Mátyás-Marcell

Remélem tetszenek! :)

2014. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
40%

Lány: Zoé, Kira, Virág

Fiú: Bendegúz, Kende, Patrik

Kíváncsi vagyok, hogy végül mit választottatok:)

2014. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
56%

Léda, Gréta, Emília

Brúnó, Boldizsár, Barnabás


OFF: Le a kalappal előtted, nem félsz, hogy 2 gyerek mellé rögtön 3 is érkezik egyszerre? Mennyi idős a 2 nagyobb és mikorra várod az ikreket? További jó babavárást és jó egészséget Nektek!

2014. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
38%

Lány: Veronika, Hermina, Regina. (Veni, Mia és Regi becézéssel, így nem csengenének össze.)

Fiú: Marcell, Ábel, Vencel.

2014. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Van néhány ami tettszik.


A fiam 7 lesz a lányom 3 ...és még a legelején járunk, szóval remélem minél tovább bent maradnak :)

2014. aug. 16. 23:31
 30/38 anonim ***** válasza:
35%

Szia!

Én simán megcsinálnám, hogy összecsengőt adok. Igen, külön személyiségek, és szerintem pont ezért teljesen mindegy, hogy mi a nevük, nem a nevük határozza meg a személyiségüket. Pl. Ismerek 2 olyan lányt, akik barátnők, teljesen különböző személyiségűek, és mind a kettejüket Annának hívják. Vagy a nővérem és én. Nem vagyunk ikrek, 3 év van köztünk, de nővérem Stefi, én Stella. Ugyanaz a monogramunk, mégse keveri össze anyukánk, hogy ki mit csinált. Sőt, szerintem egy anyának nem is kell monogramot ráírnia a gyerekek alkotásaira, hogy tudja, melyik kié. Az iskolában meg csak megmondják a tanítónéninek, hogy ki kicsoda...

Tehát. Én lányoknak adnám:

Holli-Dolli-Molli-Polli (ezek közül hármat).

2014. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!