Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Priszílla,...

Mi a véleményetek a Priszílla, Alberta, Teodóra, Éva, Paula, Tünde, Judit és Klaudia nevekről?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Egyik fele túl abszurd, a másik fele régimódi.
2014. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Egyik sem tetszik.
2014. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tünde, Éva és Teodóra tetszik csak, a többi szörnyű...
2014. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
A Judit az tűrhető. A többi szörnyű. (mondom ezt úgy, hogy az egyik az én nevem;)
2014. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Priszílla, ilyen van? Én csak a Priszcillát tudtam, az még elmegy, ez konkrétan szörnyű. Alberta - miért nem Roberta vagy Berta? Azok nagyon szép nevek, ez viszont nem tetszik, ahogy általában nem tetszenek azok a női nevek, amiket csak egy -a, -ka különböztet meg a férfi párjuktól. Legyenek már egy picit egyedibbek. Teodóra - nyilván engem minősít, stb, de VV Teodóra miatt nagyon megtetszett a név, addig ki nem állhattam, de hozzá nagyon illik, tök vagánynak gondolom azóta ezt a nevet. Éva szép, klasszikus név, van olyan szép és komoly, mint az Anna, mégsem olyan elcsépelt. Paula - az egy boci elsősorban, amúgy meg egy Mézga Paula-személyiséget társítok hozzá (vagy ő Pamela volt? Mindenesetre ugyanolyan ellenszenves a két név). Nem tetszik. Tünde - nekem az egy faj. Judit - hangzásra nem tetszik egyáltalán, kicsit unalmas is. Klaudia - olyan kilencvenes évek nekem. Ez sem tetszik.


Szóval én a Teodórát vagy az Évát adnám. A többi nem jön be.

2014. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Unokatesómék bulldogja Priscilla.
2014. aug. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Huha...egyik sem tetszik, de talán sorrendben így vannak nálam:


1. Teodóra

2. Klaudia

3. Alberta

4. Tünde

5. Éva

6. Judit

7. Paula

8. Priszilla

2014. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Priszílla: így nem anyakönyvezhető, és egyébként sem tetszik.

Alberta: számomra poros és jellegtelen.

Teodóra: ez viszont szép, Teóként és Dóriként becézve is.

Éva: sosem szerettem, pedig nem rossz.

Paula: a Mézga család miatt egy kövérkés nőre asszociálok róla - na meg a pudingos tehénre. A Paulina jobban tetszik, és azt lehet Linázni.

Tünde: szép név, de egy rossz ismeretség miatt nem adnám.

Judit: nagyon szeretem, kellemes hangzású.

Klaudia: ezt is szeretem, a Judittal ők a nyertesek.

2014. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Klaudia vagyok ! Nem tetszik a nevem, de a felsoroltak közül ez a legjobb :DD
2015. nov. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!