Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után milyen módszerrel...

Császár után milyen módszerrel vagy tornával lehet eltüntetni a hasat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora a felesleg. Nekem lement magától, semmi extrát nem csináltam. Haskötőt viseltem sétákhoz. Pici dudor volt a vágás felett 2 hónapig, aztán ez is eltűnt. Most csak egy halvány rózsaszín a hegem, nem süllyed be, és nem dudorodik sehol.
2014. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagy a felesleg sajna mert 25kilót híztam.Első terhességemnél mikor komolyabban ráálltam a dologra fél év volt mire nagyjából lement a hasam.akkor 30 kilót fogytam.Első tehességemnél is ennyit híztam.
2014. aug. 25. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességem alatt 17 kilót híztam, nem császár volt, de maradt vissza hasam. Szerintem ez nem szülés, hanem hízás-fogyás, alkati kérdés.

A bőröm nyúlt meg, ez egyértelműen látszott. Diéta, hasizomgyakorlat segített, de mikor már zsír sem volt alatta, még mindig nem lett lapos hasam. Most második babámmal vagyok terhes, ez császár lesz, súlyban kb ugyan annyi leszek. Ha utána a mozgás nem fog segíteni, és nagyon zavar, akkor hasplasztika lesz a vége. Ez szerintem ez genetika is , kinek mennyire rugalmas a bőre, kötőszövetei, mennyire tud regenerálódni. Ha az első terhesség után szépen visszahúzódott, szerintem van rá esély, hogy most is vissza fog.

2014. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nézz a youtube-on császárutáni baba mama tornát pl. Rubint Réka videoja. ő császárral szült. mert pl sima felülést nem ajánlják császár után, tehát nem mindegy, milyen gyakorlatokat végzel.
2014. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!