Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek tetszik a Linett név?

Nektek tetszik a Linett név?

Figyelt kérdés

Igazából nem gyereknek szánom, csak a napokban hallottam, hogy egy ismerős így tervezi elnevezni a születendő kislányát. Először nagyon nem tetszett, de ahogy ismételgetem magamban, egyre inkább bejön. Olyan kellemes a hangzása.


Csak amolyan közvélemény-kutatás szintjén érdekelnének a vélemények. Ti mit gondoltok róla? :)



2014. aug. 25. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Ismerősöm kislányát így hívják. Aranyos név,különleges, de nem giccses. A kislányra is illik. Cukin lehet becézni is, szóval tetszik.
2014. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekem tetszik.
2014. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

A születendő kislányunknak ez lesz a neve:) Már hetekkel ezelőtt tudtuk:) Mindenkinek nagyon tetszett ez a név:)

Üdv 24hkm

2014. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kedves 3-as nektek pedig gratula a babához :)


Igazából azt tudom, hogy Linának szerették volna becézni, és ezért választották a Linettet, hogy mégis legyen egy "komolyabb" neve. Nekem ilyen megfontolásból jobban tetszene a Karolina, de az ismerős párnak pl. az túl kemény hangzású név. Egyébként már tényleg megbarátkoztam vele, tényleg olyan kellemesen nőies a Linett :)

2014. aug. 25. 11:22
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Tetszik! De nekem mindig a született feleségek jut eszembe!
2014. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Köszönöm kedves kérdező:)

Igazából mi is Linának fogjuk becézni ill ez volt tervben,de mióta eldöntöttük, hogy biztosan Linett lesz azóta mindenki kérdezi, hogy "és Lini baba hogy van?" Annyira rám ragadt, hogy már én is Lini-zem:)

2014. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit még szokatlan nekem. De a Lini becézés irtó aranyos :D
2014. aug. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Lincsi:D
2014. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Semelyik -ett végű lánynév nem tetszik nekem, úgyhogy ez sem. De a Lina becenév tényleg szép.
2014. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Szép,kedves név.Nem kirívó a mai divatnevek között.
2014. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!