Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a Hanga név?

Tetszik nektek a Hanga név?

Figyelt kérdés
nekem egyre jobban :)
2014. szept. 1. 10:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
nem :( Csak a hangya jut eszembe róla amit nagyon nem csípek,de ő annál inkább!
2014. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Igen, nekem nagyon, csak ismerek egy Hanga nevű kislányt, akit halálra szekálnak ovi óta. persze a gyerekek minden nevet tudnak csúfolni, ha akarnak, de vannk nevek, amik egyszerűen tálcán kínálják a kigúnyolást. No, a Hanga is ilyen. Hanga-Hangya. (Ezért került le a listánkról egyébként a Gergő (tekergő), a BEnce (kemence) és a Gréta (kréta) is)
2014. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. Hangya jut róla eszembe.

Meg nekem az is szempont, hogy más nyelveken is könnyen megértsék, legyen külföldi megfelelője. Nekem olyan nevem van, amit külföldiek nem tudnak kiejteni és ez elég zavaró a munkámban.

2014. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. :) Ezt például simán ki tudják mondani a külföldiek is. Én adnám, vagyis nem biztos, de listás lenne.
2014. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

na, halljátok, eddig ez a hangya dolog eszembe sem jutott :O csak annyi, hogy Hanga - hangja...


Szerintem ez könnyen kimondható, csak nem külföldi eredetű

2014. szept. 1. 12:16
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, bár mi már más nevet választottunk a picinknek. Ez a hangya dolgot még nem hallottam senkitől, pedig van egy pár Hanga ismerősöm.
2014. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem se jutott még eszembe a hangya sosem. :D De a hangja sem, pedig régóta tetszik a név. Mindig a növény jut eszembe róla.
2014. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, listás is volt, de kihúztuk, mert egyszerre 2 kislány is ezt a nevet kapta a környezetünkben.
2014. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hű, én egy Hangát sem ismerek, a Fátylat rá című műsorban volt egy nő, akit így hívtak, onnan jött az ötlet
2014. szept. 1. 14:59
 10/16 anonim ***** válasza:
Sőt, kislányom születésekor a szobatársunk babája is ezt a nevet kapta.
2014. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!