Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is olyan sok gondja,...

Másnak is olyan sok gondja, bosszúsága volt/van az AVENT termékekkel?

Figyelt kérdés

Különösen ami a cumisüvegeket és varázsitatót illeti....Az üvegnél, ha erősebben húzom rá vagy gyengébben folyik mindenütt..... a 3 az egyben cuminál tök mindegy hova fordítom, ömlik belőle. a csőrös itató meg hiába csepp mentes, ha a levegőző lyukon folyik ki a lé.... :(


Nektek mi vált be avent helyett?


2010. jan. 18. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Én lassan 8 éve használok Avent termékeket kisseb-nagyobb megszakításokkal. Nekem nincs különösebb gondom vele, ezért sem váltottam. Két cumisüveget vettem annó az első babám születésekor és csak az etetőcumit cseréltem azóta. Most a harmadik babám használja. Nekem nem szokott folyni, de ha a párom csinálja, akkor néha igen.

3 az egyben cumit nem használtunk soha, arról nem tudok nyilatkozni, 1-es és 4-es cumit használunk, a baba korától függően.

Valamennyi lé minden itatóból kifolyik, abból viszont többet is kipróbáltunk, de eddig az Avent volt a legjobb, az amelyiknek a kupakját hátra lehet hajtani és így nem veszik el, mindig kéznél van.

Ezen kívül van egy Avent pumpás mellszívóm, előtte Madela volt, de ez ezerszer jobb, ez is már 5 éve magvan.

Használjuk még a poharas tárolókat is, nagyon praktikusak. Néha a nagyobbaknak is csomagolok bele harapnivalót.

2010. jan. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

óóó, én már alig várom,hogy letegyük a cumisüveget.

megbolondulok, ahogy írod folyik ki a lé,mit folyik ömlik!!!6db.cumis üvegünk van, mert tápszeres volt a pici,kb. 10percig kell csabóvargatnom, hogy valamennyire jól zárjon.

a cumi pedig( játszó): http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

én írtak ki ezt a kérdést.

szóval, hát lehet jó márka, én bizony kifogtam a selejtet.

2010. jan. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én játszó ill. alvó cuminak nem aventet hanem NUK-ot használok. Viszont a cumisüvegegekkel nagyon szenvedek, meg mondom most az itatóval...
2010. jan. 18. 08:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem jók azok :( Majd megfulladt rögtön a torkára megy belőle a kaja.

Nukra váltottunk azóta semmi baj!

2010. jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is alig tudom úgy rácsavarni, hogy nr follyon orrán száján a csumisüvegből a tej. a játszócumit szereti.

egy biztos, nem érnek annyit, amennyibe kerülnek

2010. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a DM-es Nuby szilikonos itatópohár vált be, ehhez kapsz olcsón később pótfejet is. Azóta csak ilyet használunk! Az AVENT-től melltartóbetétet használtam, ami szétmálott, és ráragadt a mellemre... ment a kukába...
2010. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam rácsavarni a kék csatlakozót a pohárkára. Nagyon idegesítő volt!!

Már MAM-ot használok, egy rossz szavam nincs rá.

AVENT-et soha többet...

2010. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is a Mam-ot ajánlom a babámnak ha az adventes cumisüvegből adtam fájt a pocija mióta a mamost használjuk semmi baja Nagyon ajánlom!!!
2010. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ugy látszki, nagy mázlim van, hogy én pár évvel ezelőtt vásároltam Avent cuccokat. Egyébként játszó/alvó cuminak mi se azt használjuk, de nam tudom a márkáját biztora, talán Bébinova.

2010. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!