Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fülöp vezetéknévhez milyen...

Fülöp vezetéknévhez milyen lány keresztneveket adnátok?

Figyelt kérdés

Inkább a ritkább, egzotikusabb neveket preferálom, amelyekből kevés van (az enyém is ilyen név), mint pl. Nola, Léda, Zara, stb.

Minden ötlet jól jön! :)


2014. szept. 7. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen 3 szótagút választanék, az jól megy a vezetéknévhez. Nem tudom, miért, de elsőre az Evelin jutott eszembe. De jó még az Aida és a Norina is hozzá.
2014. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, az Evelint sokan mondják, de nekem egyáltalán nem tetszik. Az Aida nagyon szép! :) köszi a választ!
2014. szept. 7. 20:36
 3/15 anonim ***** válasza:
Rita
2014. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Lejla
2014. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ludovika, Abigél, Darinka, Delinke, Szofi.
2014. szept. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem azért az jutott eszedbe, mert egy napon van a névnapjuk :)


Nekem az Eszter ugrott be, nem különleges, de egyre ritkább


illetve, ha a Léda tetszik - Léna?

2014. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Fülöp Zara, Fülöp Édua, Fülöp Leonóra, Fülöp Inez, Fülöp Aisa, Fülöp Ajna,

Fülöp Teodóra, Fülöp Mirella, Fülöp Mia, Fülöp Mara, Fülöp Médea, Fülöp Zora, Fülöp Hella, Fülöp Aletta, Fülöp Janina, Fülöp Kiara, Fülöp Lea, Fülöp Lana, Fülöp Leona, Fülöp Lilien, Fülöp Loretta, Fülöp Lora, Fülöp Linett, Fülöp Maja, Fülöp Molli, Fülöp Natasa, Fülöp Norina, Fülöp Odett, Fülöp Olívia, Fülöp Szelina, Fülöp Száva, Fülöp Nadin, Fülöp Tatjána, Fülöp Véda, Fülöp Zia, Fülöp Zsanna

2014. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen, a Lénán is gondolkodom, illetve a Mila is nagyon szép, most ezeken filózom. :) Mindenképpen ragaszkodom a "l" betűhöz, mert a vezetéknévvel egész jól passzol. :)

Az Eszter szép név, de nagyon sok ismerősöm így hívják és én ritkábbat szeretnék.

A hetedik hozzászólónak nagyon köszönöm, nagyjából ezek a nevek tetszenek nekem is, Molli-Tatjána neveket leszámítva. Nehéz a döntés!

Debóra névhez mit szóltok?

2014. szept. 8. 14:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Az Evelint mikor megláttam leírva, ismerősen hangzott, rájöttem, hogy azért, mert egy napon van Fülöp és Evelin névnap (május 26). Szerintem ezért ajánlják többen is. :)
2014. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Száva, Kamilla, Zille, Zolna,Zsolna, Jadviga, Georgina.
2014. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!