Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veletek is elofordul neha,...

Veletek is elofordul neha, hogy nem tudtok idoben felkelni ahhoz, hogy suliba vigyetek a gyereket?

Figyelt kérdés

Egyszeruen keptelen voltam felkelni,hogy suliba vigyem a fiam.Nagyon szegyenlem magam miatta,de fel sem fogtam miert csorog az ebreszto amikor lenyomtam.Massal is elofordult mar ez? Persze meg van ra az okom,hogy nehezen kelek reggel,megsem erzem mentsegnek es felek,hogy megismetlodik majd.

Az igazsag az,hogy 27 hetes terhes vagyok,a munkambol pedig ejfel korul erek csak haza.Mostanaban mar nem alszok tul jol,igy reggel hulla vagyok.Az a baj,hogy a ferjem is tavol van meg 1 honapig a munkaja miatt,csak hetvegente jar haza,igy o sem tudja helyettem suliba vinni a fiunkat ha en hasznalhatatlan vagyok.Ezt az 1 honapot meg valahogy ki kellene huzni.

Nagyon kirivo eset vagyok ezzel?



2014. szept. 15. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha nem fordult elő... 3 gyermekem van. A szervezeted jelez,hogy fáradt,ideje lelassulni és pihenni!
2014. szept. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Ha elsős, akkor valahogy próbálj erőt venni magadon. délelőtt lepihenni, stb.

tudom, hogy borzasztó nehéz, de most nem hiányozhat. sajnálom, hogy magadra maradtál ezzel.

tök jogos, hogy ha éjfélkor érsz haza, nem tudsz felkelni, de valamivel ösztönözd magad, hogy 1 hónapot kibírj :)

2014. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ideje táppénzre menned! Mindannyiótok érdekében.
2014. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zabmester ***** válasza:
100%
Nem fordult még elő, de az tényleg nem normális dolog, hogy éjfél körül érsz haza, és reggel kelned kell, hogy 8-ra beérjetek. Főleg terhesen. Szerintem is táppénzre kéne menned, mert ez nem csak a fiadnak rossz, de a te egészséged (és a babáé is) kárát láthatja hosszú távon.
2014. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha nem fordult elő. Nekem is iskolás volt a nagy, amikor a kicsit vártam, szerintem nem normális, hogy ilyen sokáig vagy fenn. Most már menj táppénzre, ne a kisfiad szívjon emiatt. Ki van a gyerekkel éjjel? Ő nem tudná elvinni suliba egyébként? Bár én inkább már nem dolgoznék, vagy más munkarendet kérnék.
2014. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!