Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen könnyű, praktikus,...

Milyen könnyű, praktikus, kényelmes babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Annyi féle van, hogy fogalmam sincs mi lenne a jó. Nem kell a legolcsóbbnak lennie, de azért nem is akarok félmilliót egy babakocsira költeni.
2014. szept. 17. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kaphato Mo-n. Nagyon ajanlom a City Mini GT babakocsit! Az egyik legjobb, amit valaha feltalaltak. Nekem ez van, a masodik babam is ezt fogja hasznalni. Sirni fogok amikor mar nem fog kelleni.
2014. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem ilyen van,ahogy látom nagyon hasonlít az első válaszolóéhoz, ha jól látom...


az a bajom vele, hogy nem gumikerekű, nem rugózik,látom az utcán a többiekét, hogy olyan "ringós"és nem téliesíthető

(de van másik babakocsi is, de az monstrum, de lehet télre beüzemelem)

de nekem az volt a fontos hogy könnyű legyen, és alig találtam olyat, mert én cipelem emeletre

[link]

2014. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*-es vagyok

és nem fordítható át a tolókarja

és kicsi a "bevásárló kosár" része alul


először a szempontokat kellene tudni kérdező, hogy mi fontos neked, mert nekem a súlya miatt nagyon is megfelel

2014. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd meglesem a kocsikat én is.
2014. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem szerettem a mi babakocsinkat, de az egyik barátnőm ABC Design 3tec-et vett. Nekem nagyon tetszik! Bármilyen úton elmegy, hihetetlenül jó a sportkocsirésze, főleg a lábtartós megoldás kényelmes. Tolni is nagyon könnyű, a ssportülés mindkét irányba tehető.

[link]

2014. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bevallom nem értek a babakocsikhoz, ezért kérdezem, mert azt se tudom hol induljak neki. Megzavar ez a bőség :)

Csak néha látom, ahogy anyukák mennek az utcán a nehéz babakocsikkal, amikkel alig bírnak fordulni és egyenlőre csak annyi fogalmazódott meg bennem, hogy nekem könnyű, kényelmes babakocsi kell. Amúgy azt se tudom mit érdemes nézni babakocsiknál.

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2014. szept. 17. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem peg perego pliko switch- em volt. 2 gyereket szolgált ki. Téli babák voltak. A mózeskosár, a sportülés, az autósülés is szuper. Mindegyik rácsarlakoztatható a vázra, mindkét irányból. Esernyőre csukható sportüléssel együtt. Könnyű, picika kerekei, bolygósíthatók.

Szóval, nem gondolkodnék, ha még kellene babakocsi, ez tökéletes volt.

2014. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!