Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák! Mit tennétek ha 12...

Kismamák! Mit tennétek ha 12 hetes terhesen kiderülne hogy a párotok megcsal, úgy hgy léthatóan várja a babát és jól megvagytok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
uhh, de durva! Te tudod, hogy mivel tudsz együtt élni. Én elköszönnék. Nem azért, mert ez megbocsáthatatlan, hanem mert később is megkeserítené az életemet. És tudom, hogy egy házsártos, veszekedős, bizalmatlan keserű p.a válna belőlem. :(
2014. szept. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Még időben az abortuszhoz, a babát elvetetném, a pasit meg kidobnám! Ilyen ember nem ember hanem egy féreg!
2014. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
12 hetesen már nem veszik el a babát, ilyen okból csak ha beteg. És van már egy közös 4 éves.
2014. szept. 19. 09:52
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Megtartanám a babát,az biztos.
2014. szept. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
A babát én is megtartanám mindenképpen. Ő aztán tényleg nem tehet semmiről. A páromnak adnék még egy esélyt, de nem tudom képes lennék e még egyszer bízni benne...
2014. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem gondolom, hogy azért, mert az apja megcsal, el kellene vetetni a babát. Nagyon nehéz lehet egyedül ilyen picivel, pláne, hogy van egy 4 éves is, de én sem tudnám feldolgozni és válnék. Mi az elején lefektettünk egy két dolgot, hogy mik számítanak váló oknak nálunk. Bármennyire is szeretjük egymást, nálunk a megcsalás, a verés (ő engem, vagy a gyereket, vagy én őt :P vagy a gyereket -nyilván nem egy popsira csapásra, hanem verésre gondolok-) és a lelki terrorizálás (ugyancsak nem mindegy a mérték és az időtartam, de nem esszük meg egymás idegeit, akkor inkább váljunk el) kerültek a listára.

Ha te úgy érzed, hogy a történtekkel együtt tudsz élni, akkor az más.

Egyszeri dolog volt, vagy szerető van? Egy partner, vagy több volt? Mit érzel, szeretnél együtt maradni, vagy inkább külön? Nagyon sajnálom, borzasztó lehet ezt ilyenkor átélni.

Egy biztos, akármi lesz, próbálj a lehető legkevesebbet idegeskedni (tudom, hogy lehetetlen) de az a pici ott a hasadban nem érdemli meg, hogy stresszelj, csak mert az apukája ilyet tett.

2014. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Kibőgném magam aztán pedig üljünk le megbeszélni, hogy ki hogyan képzeli el a jövőt.

Egyáltalán biztos, hogy megcsal?

2014. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez biztos,hogy megcsal? Alapos beszélgetés után egy esélyt talán adnék, de ehhez tudnom kellene, mi történt és miért:(


A babát természetesen nem vetetném el. Szerintem arra te sem gondoltál.

2014. szept. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy megcsal?
2014. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!