Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Megvagytok elégedve...

Anyukák! Megvagytok elégedve a DM saját márkás termékeivel?

Figyelt kérdés

Használom már 2,5 éve a törlőkendőjét és egyéb babás termékeit. Nekem ezek beváltak, kivéve a pelenka. Sajnos utóbbi nem jött be :(


Viszont ma nézelődtem a boltban és szinte minden területen találtam saját márkás terméket, ami egyrészt ezerszer olcsóbb, mint a normál "márkás" termék, másrészt csábít a kipróbálása.

A tusfürdőjét, samponját és a balzsamját már vettem régebben, azok jók voltak.

Viszont a többi egyéb terméknél nem tudom, hogy merjek-e kockáztatni?


Most vettem folyékony szappant és mosogatószert.

Viszont a gyógyszernek nem minősülő, gyógyhatású készítmények is érdekelnek és a háztartás többi területén lévő is (pl. mosógéptisztító folyadék, stb).


Mondanátok pár véleményt?


2014. jan. 27. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Wc papírt, papírtörlőt mindig az övéként veszem. Ez nem feltétlenül olcsóbb, mintha pl zewa-t vennél, de jó. Sőt.

Popsitörlőt szoktunk venni, papír zsepit, folyékony szappant, mosóport, folyékony mosószert és folteltávolító szappant. Az szuper.

2014. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok sajátmárkás termékük van, ami szerintem túl drága: WC papír, zsebkendő, mosószer, öblítő (1 literre vetített árat nézve). A testápolók, tusfürdők és a mosogatógéphez való holmikat (mosószer, só, öblítő, néha tisztító) veszem tőlük, ezek jók és ésszerű áron vannak. A babaholmikról én mindenkitől csak jókat hallok.
2014. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A folteltávolító szappan (Gallseife) tényleg nagyon jó, töredéke a Vanishnek és simán veri! Az ecetes kádtisztító is elég jó, ablak- és a WC-tisztító, parkettaápoló viszont nem jött be.
2014. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a pelust ajánlották, de akkor nem olyan jó?
2014. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját márkás színfogó kendőjüket is szeretem, van olyan jó, mint az agyonreklámozott társai. Olcsóbb és ugyanúgy nem fogják össze a holmik egymást a mosógépben.

Szeretem a Senkmit szebb szalvétákat (puhák, többrétegűek, szépen), az illatgyertyákat is szívesen veszem, illetve pl. wc-be kézmosásra a folyékony szappan utántöltőjüket (ebből is ha jól emlékszem a piros kereszteset, ami antibakteriális).


Ami még szerintem nagyon jó ár-érték arányú az a 30 darabos törlőkendők (olyasmi, mint a domestos törlőkendő)- higiénikusm nagyon jó a lila színűnek az illata és klb. fele annyiba kerül, mint a domestosos.


Vettem már saját márkás bio élelmiszert is (a kisfiamnak a tönkölybúzás alacsony sótartalmú rágcsálnivalón át a fűszerig, teáig), ezek maximálisan jók- illetve már vitamint is (folsavasat, sima magnézium drazsét, c-vitamint is- teljesen rendben volt.

2014. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
senkmit=denkt mit a márkanév, elnézést
2014. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tényleg érdekes, hogy mindenkinek más jön be... :)

Nekünk (és a barátnőméknek is) nagyon bejött pl. a DM-es pelenka.

Viszont a popsitörlőjüket nem annyira szeretem, nálam abból a zöld Pamperst nem veri egyik sem. Inkább azt veszem meg nagyobb mennyiségben, ha akciós.

2014. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Papírzsepiből most van a dm sajátmárkáson belül egy dobozos 100 db-os kiszerelés, Classic-nak hívják asszem'. Röpke összehasonlításom alapján árban az egyik legjobb (és minőségben is jó).
2014. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sok dm-es cuccot használok, szeretem őket. A férjem is. :) Tisztítószereket, tisztálkodási szereket, babacuccot, kutyakaját, élelmiszereket (rágcsálni való, bébikaja, stb.) is ott veszem. Pelust Liberot használok, azt szeretem, meg kuponnal olcsóbb. Popsitörlőt sokáig dm-eset vettem, aztán olvastam egy cikket, hogy a dm-es összetevője nem túl jó, azóta abból is liberot használok.
2014. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem. nekünk pl éjszakára csak a DM pelus vált be. De tegnap vettek dm kézkrémet és körömvirág krémet(a legjobb) és popsitörlőt is. Tápszert is azt használtuk és teljesen megvoltam elégedve vele.
2014. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!