Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit adnál egy ilyenért,...

Mennyit adnál egy ilyenért, használtan, szép állapotban?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 24. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha lenne fiam, nem vennék neki ilyet, mert nem sok értelmét látnám.


10 ezernél biztos, hogy nem adnék többet.

2014. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én fiam imád összerakni, szerelni, szétszedni, autót meg főleg, az igazin meg mégsem gyakorolhat.Szerintem odalenne a gyönyörtől. Berreg, zörög, ellenőrizhető az olajszint, gyertyát lehet cserélni, működnek a fényszórók, gyújtást lehet adni rá.
2014. szept. 24. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
annyit biztos nem, amennyit itt kérnek érte
2014. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Max 10 ezret ha használt.
2014. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5.000 Ft-ot.
2014. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol találtál ennél olcsóbban / használtan? Én is szeretnék ilyet a fiamnak!!!
2014. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát sehol. Csak kíváncsi voltam, ha 20 ezerért van fisheres tanuló asztal,(és viszik mint a cukrot) ami használtan feleennyi, akkor ez miért nem ér 10-15 ezret. Amúgy kb. 30 ezer lenne átszámolva, de Európában nincs forgalomban, USA-ból a szállítás 450 USD. Szerettünk volna egy ilyet, de max. akkor veszünk így, ha majd egyszer ott járunk.


Komolyan, ezért 5 ezer? Egy használt 25ezres Jumperooért meg ölik egymást az anyukák ?

2014. szept. 25. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!