Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elsősök szülei! Milyen az...

Elsősök szülei! Milyen az osztályfőnöke gyermekednek? Fiatal/idős? Nő/ffi? Te választhattál? Kedveli a gyermeked? És Te?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Fiatal nő, nem lehetett választani, csak két osztály indult. Nekem annyira nem szimpi, de a lányom ódákat zeng róla, és imád suliba járni, nekem egyenlőre ennyi elég.
2014. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
idősebb nő, nem volt választási lehetőség mivel ez az egyetlen első osztály a faluban.mivel ismerem (egy faluban lakunk), tudja hogy kivel lehet és kivel nem szorakozni. kispécizik magának egyet, és egész nap piszkálja, folyamatosan intőket ir be, panaszkodik mindenkinek arra a szerencsétlen gyerekre. ha a szülő határozottan fellép ellene, akkor abbahagyja és már már nyálas lesz a gyerekkel. én már nyáron figyelmeztettem hogy jobb ha velünk nem próbálkozik.eddig betartotta.fiam se panaszkodik, úgyhogy meglàtjuk.
2014. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 zabmester ***** válasza:
70%
Középkorú nő, választhattam, és mivel őt ajánlották, hozzá írattam a fiam. Egyelőre számomra olyan semleges, majd még kiderül, hogy milyen. Ahogy látom, a fiam is hasonlóan van vele, mondjuk nem panaszkodik rá, de azt sem látom, hogy olyan hű de nagy rajongás lenne.
2014. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
nyílt napon ismertük meg a tanítónénit. kedves volt. Többen ajánlották.
2014. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Idos, majdnem nyugdijas no. Nem lehetett valasztani. Utaljuk mindketten.
2014. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
44 éves nő, régóta ismerem. Szimpatikus, szeretjük. A gyerek is. Nem választhattunk.
2014. szept. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Tehat ha valaki nem szereti az osztályfőnököt, azt le kell pontozni.... Na, akkor elárulom, a részleteket. A kedves hölgy mindn evben kinéz magának egy gyereket, akit le alázat, tönkre tehet. Az enyémet szamarpadba ültette -mert nem vette elo eleg gyorsan a könyvet- kidobta a tizoraijat -mert otthon hagyta a ruhaszalvetat- es megcsavargatta a fület - bármikor, ha a gyerek épp rossz volt:értsd, nem csinálta tökéletesen a feladatot.Jelenleg épp masik iskolát keresek a gyereknek, ami nem egyszeru, mert mindenutt tele vannak, emellett pedig feljelentést tettem a kedves tanítónő ellen. De azert nyugodtan pontoztatok le, nyilvan ok nelkul utáljuk.
2014. szept. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem mondod komolyan, hogy ilyen emberek léteznek? Nagyon rossz ezt még olvasni is. Nem tudtok ellene tenni semmit? Remélem sikerül elkerülni onnan.

Mindenkinek zöld pacsit adtam, a krónikus lepontozónak meg szép napot, ez legyen a héten a legnagyobb boldogsága.

2014. szept. 30. 13:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meghatározó tud lenni az első osztályfőnök a gyerek egész iskolai pályafutásában. Ezt tapasztalatból mondom. Én sajnos rosszat fogtam ki.. Engem utált az osztályfőnököm. Egy komcsi vén spiné volt.. Ha nem így alakul, talán jobban is szerettem volna suliba járrni.
2015. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fiam osztályfőnöke középkorú, nő. Nem mi választottuk, ebbe az osztályba került. A fiam kedveli, mert sok jót mond róla és igazából nekem sincs vele különösebb problémám.
2015. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!