Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki gyed mellett vállalkozik? Tudom, hogy nem legális, de hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Mivel ez egy névtelen oldal, ezért merem így megkérdezni.

Efy webshopot indítanék egy nagyon jó ötlettel, amire lenne kereslet, bár nem tudom mennyi. Valószínűleg a gyedet nem érné el, egy kis keresetkiegészítés lenne csak. ezért nem akarom, hogy a gyed elvesszen. De hogy lehetne akkor?

VAn itt aki ilyet csinál? Vagy mekkora a lebukás veszélye, ha feketén csinálod és nem adsz számlát róla. Kismamáknak árulnék dolgokat.


2010. jan. 21. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Vigyázz,mert tavaly óta nagyon rászálltak a netes kereskedelemre,aukciós oldalakra,és valamilyen elérhetőségednek muszáj lenne szerepelni az oldalon,úgyh le tudsz bukni vele.Akkor pedig visszafizettetik veled a gyedet,és még meg is büntet az APEH.

Persze az is lehet,h simán meg tudod csinálni,csak mérd fel a buktatóit is.

2010. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, ettől féltem, hogy nagyon népszerű lett.
2010. jan. 21. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:
és ha apuka vagy az egyik mama nevén menne?
2010. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és nem kérdezi meg az apeh, hogy hogyhogy az apuka végzi a kismamás munkát?
2010. jan. 21. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem kérdezi,csak az adózás,meg az engedélyek miatt zaklathatják.
2010. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és ha megvárnád a gyed végét? mindenkinek jól jönne gyed mellé keresetkiegészítés és mégsem csinálják.
2010. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!