Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 vagy 3 gyerek után ti...

2 vagy 3 gyerek után ti milyen nőnek tartjátok magatokat? Tudtok vonzóak és nagyon csinosak lenni? Mennyire fontos nektek más férfiaktól való visszajelzés?

Figyelt kérdés
Köszönöm,ha írtok

2014. okt. 1. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

3 lányom van. Nekem inkább az fontos, hogy jól érezzem magam a bőrömben, szerintem egy nő akkor a legvonzóbb, ha ez a feltétel teljesül. Nyilván az ember igényes magára, (jobb esetben) de nem érzek változást ebben a tekintetben a gyerekek megszületése óta.

Most körülbelül 10 kilóval vagyok nehezebb, mint "lánykoromban", de ennek megfelelően öltözöm. Nagyon ritkán sminkelek, ez mindig is így volt. Tudok nagyon csinos lenni (a hozott anyagnak megfelelően), de nincs erre mindig alkalom.

Nem igazán érdekel más férfiak visszajelzése (persze jól esik, de nem fontos), viszont az nagyon, hogy a páromnak, és magamnak megfeleljek.

Dióhéjban ennyi. :)

2014. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

3 kisgyermekem van, még itthon vagyok a kicsivel.

Változó, hogy milyen nőnek tartom magam. Kétségtelen, hogy nem olyan ápolt, gondozott a testem, mint régen, és mint ahogy szeretném.

Még nem tudtam lefogyni, nem is könnyű, mert szoptatok. Emiatt nem is szívesen veszek új ruhát, mert utálok a nagy méretek közt válogatni, és elkeseredem a próbafülkékben.

A hajam a hormonok miatt hullik, ezért vágatom, de ezt is utálom, mert mindig hosszú hajam volt, szerintem az áll jól.

De ha jó napom van, kicsit többet tudtam pihenni éjjel, és kifestem magam, melegítő helyett más cuccba bújok, akkor újra meglátom magamban a régi csajt, és ez új reményt ad. Szerencsére mindig optimista voltam, ezért tudom, hogy le fogok fogyni, és megint vonzó leszek a magam számára is. A férjem továbbra is odavan értem (a hétköznapok és az éjszakák is erről tanúskodnak), az ő véleménye nagyon fontos. Más férfiak véleménye csak annyira fontos, mint általában véve a környezeté. A legjobb pasi úgyis az enyém, más meg nem kell. :)

2014. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 gyerekem van, a legnagyobb 8, a legkisebb 1 éves, mind császáros volt, szóval a hasam úgy is néz ki. De amúgy egy alakformáló sokat dob rajta. Senki nem mondja meg, hogy 4-en vannak. Haj, smink, köröm mindig rendben. A párom is gyakran dicsér.
2014. okt. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak egy gyerekem van, de vele 20 kilót híztam... világ életemben 54-56 kiló voltam szülni 75-el mentem, most 11hós a Kislányom, 63kg-ra tudtam lefogyni, de ennyi,kész, vége, megállt a súlyom... Futni, TRX-ezni jártam amikor csak tudtam most már ettől is elment a kedvem, a melleim szerintem lógnak, a párom szerint nem, de én rosszul vagyok magamtól...a hasam zsíros, körbe akkora úszógumim van hogy hányinger, a hajam a seggemig ér, régen nagyon odafigyeltem rá, most 10 alkalomból 12szer csak fel van gumizva a fejem búbjára, van hogy fésülködni sincs időm. a fenekem és a combom azt mondom elfogadható méretűre fogyott vissza de mostmeg úgy nézek ki a nagy hasam miatt mint két gyufaszálon álló gombóc. egyáltalán nem tartom magam jó nőnek, szeretnék lefogyni de megállt a tudomány. Régen imádtam vásárolni öltözködni de mostmár rosszul vagyok ha el kell mennem venni egy két új ruhát mivel a régiek nem jönnek rám, de kb mindig bőgés a vége, hisztériás rohamot kapok rajta. a párom szerencsére nagyon türelmes, azt mondja hogy nem vagyok kövér és szépek a melleim pedig nem igaz. néha én is nevetek magamon mikor melegitőbe kócos fejjel rohangálok itthon, de legtöbbször inkább tükörbe se akarok nézni... hát ennyi lenne. ja még annyi, hogy gyártás alatt áll a kistesó a testemnek már kb úgyis mindegy, majd utàna megprobálok visszafogyni olyanra mint régen... :/
2014. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2gyerek és egy válás kellett ahhoz hogy végre Nőnek érezzem magam és ami még fontosabb,tegyek érte,szeressem magam.Sportolok,flörtölök,sminkelek kicsit.Sajnálom hogy amikor volt férfi mellettem,minden más fontosabb volt mint az én igényeim.
2014. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a harmadik gyerek után totál depis lettem. Nem tartottam magam nőnek egyáltalán, csak valami robotnak, szoptatós anyának és lastrapált senkinek! Aztán ezt megunta a férjem és kissé helyrerázott pár velős beszélgetéssel! Újra vettem csini fehérneműket, normális ruhákat(nem turis carokat) és magamra is több időd fordítottam. Azóta sűrűbben megyek kozmetikába és fodrászhoz is. Újra nő vagyok. És valahol nemcsak a férjem bókja számít,hanem más (ismerős!!!) férfiember véleménye is... nem vadidegené,mert azok nem érdekelnek!!! Nagyon csinos így sem vagyok mert nem lehet tűsarkúban futni egy örökmozgó kétéves után, de nem is mamacipőt hordok..pl..
2014. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van(22,6 2)és életemben nem éreztem magam ilyen jól a bőrömben,mint most,42 évesen!A férjem is állandóan dicsér,és mostanában a környezetem is.Biztos,hogy érződik rajtam a kiegyensúlyozottság,jól érzem magam érzés.
2014. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 gyerekem van (10 év alattiak), és most várom a hetediket. Nem vagyok egy cicababa típus, de számomra nagyon fontos az igényesség. Minden szülés után visszafogytam, odafigyelek az öltözködésemre, hajamra, sminkemre, persze mértékkel. A férjem és a környezetem szerint minél több gyereket szülök, annál szebb vagyok. Szerintem is igaz, hogy ha egy anyuka nem hanyagolja el magát, akkor megszépíti a gyerekvállalás.
2014. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!