Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek fontos a visszaje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek fontos a visszajelzés, hogy egy csaj is foglalkozzon veletek? (tovább lent)

Figyelt kérdés

arra gondolok hogy ha pl hívtok egy csajt majdnem mindennap telefonon de még nem találkoztatok sokszor csak ismerkedtek akkor elvárjátok hogy a csaj is felhívjon legalább néha?

meg hogy ne csak mindig nektek kelljen a csaj után "loholni"? máskülönben azt érzitek hogy nem érdeklitek a csajokat és elmegy tőlük a kedvetek?


2010. dec. 7. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
HÁT PERSZEEEE
2010. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy fontos. Nem szeretem a könyvből, meg sztereotípiákból táplálkozó nőket, akik mindent órára pnotosan kiszmolnak. Az első csók, a szex, sőt a találkozás, hogy hányszor kell visszautasítani a srácokat stb. Az ilyen nőket megd*gni szeretem, aztán kész. Persze max 1 hetet várok rájuk.
2010. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kovboj válasza:
az elején jó ha visszahív, később nekem azis bőven elég ha örül neki ha hívom és nem basssza le 1 perc után unottan. aki kedvetlenül "van velem" azt nagyon nem szoktam szeretni :D
2010. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat még kiváncsi lennék a többiek véleményére is:)
2010. dec. 7. 22:18
 6/12 anonim ***** válasza:

igazából néha heteket, hónapokat is tudunk teperni, de aztán hirtelen nagyon rossz érzésünk támad az egyoldalúságtól. Plussz, még lecseszést is kapunk a csajtól ilyenkor már, hogy zaklatjuk.

Úgyhogy te se húzd az idődet

2010. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem zavaró tud lenni ha mindig csak én írok rá a csajra, ő meg soha nem kezdeményez úgy hogy már párszor beszéltünk. Így tök olyan mintha nem is érdekelném.
2010. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen, baromira zavaró. nem érzem ugy hogy érdekelném. elmegy a kedvem az egésztől. minek fussak utána. a baj csak hogy mimár együtt vagyunk, és most jön rá hogy cseszik keresni, mindig csak én irok :(
2010. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, ha nincs semmi visszajelzés. De ha tetszel egy lánynak, akkor azt úgyis jelzi ő is.
2010. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaja ez fontos! Mert másképp azt szüri le a pasi a hogy a csaj nem érdekli öt.
2010. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!