Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Érdemes venni a...

Anyukák! Érdemes venni a babának tanuló asztalt? A ti babáitok szerették? Lekötötte őket?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Iskolásnak igen. De a "játék+ asztalnak semmi értelme, csak drága, de nem tanul semmit a gyerek, csak nyomogatja néha a gombokat.

Gombokat nyomogatni minden gyerek tud a TV-n, számítógépen stb.

2014. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekeim szerették, le is kötötte őket. Szerintem érdemes, van belőle több fajta, nem csak olyan amin csak gombot lehet nyomogatni. (Egyébként a számítógép gombjait az én gyerekeim nem nyomogathatják.)
2014. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek annyiban igaza van, hogy nem tanul belőle semmit. VISZONT, ha van rá pénzetek és csak 5 percre is, de leköti egy nap, már megérte. :D


Az enyém egyedül játszott vele, már megérte. :D Egyszerre max. 5 percig, de azt napjában többször.

2014. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül gondolom úgy, hogy nem tanul vele a gyerek. Ezeket a játékokat, szerintem pont azért találták ki, hogy a gyerekek bizonyos készségeit fejlesszék. Nekem nagyon tetszenek (főleg a FP-sek), csak nem tudom, hogy a babákat mennyire érdekli.
2014. okt. 2. 11:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Szerintem is tanul, vannak olyan asztalok, amik a finommotorikát kifejezetten fejlesztik, pörgetni, húzogatni lehet rajta dolgokat, stb.
2014. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó én is erre gondoltam. Olvastam, hogy a finommotorika fejlesztése nagyon fontos az első évben és utána is. Később kihatással lesz a tanulásra. Ezért is próbálok olyan játékokat keresni, amivel tudjuk fejleszteni. Persze vannak ettől olcsóbb dolgok is amivel fejleszthető, de én odáig vagyok érte (kicsit lehet infantilis vagyok :D)
2014. okt. 2. 12:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

enyémnek volt FP tanuló asztala, nem igazán szerette. arra jó volt, hogy belekapaszkodva álldogált, de a játékok nagyon nem kötötték le. viszont hasonló kaliberű a moltó elefánt és gomba, azokat meg imádta :) használtan vettem mindegyiket 3-4E-ért, annyiért el is tudtam adni, szóval megérte :) az elefánt annyiból volt jobb, hogy zenélt, de a gombát is szerette, annak meg egyszerűbbek a formái, előbb tudta beletenni, és imádta a házból kiszedni. az elefánt ormánya meg golyópálya, tehát plusz egy funkciója volt :)

még ilyen a gowi a ház, az is golyópálya, formabedobó, de az kalapácsolós is, azt is nézd meg, nagyon ajánlom ezeket :)

2014. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Megnéztem őket, elgondolkodtatott, hogy inkább ezeket kéne megvenni. Főleg az elefánt tetszik.
2014. okt. 2. 13:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk is FP van. Baba-mama tornán elkezdett egy régebbi fajtával játszani a fiam, ezért is vettünk neki. Pár percre tényleg leköti. Még akkor kapta, amikor mászott, így arra is tökéletes volt, hogy felállt mellette, mert érdekelte, hogy honnan jön a hang. Valamilyen szinten biztos, hogy fejleszti is ( egy normális tanuló asztalon nem csak gombok vannak...). Szerintem megérte megvenni, 15hónapos lesz és még mindig odaáll mellé játszani. A konyhába is kihoztam neki, legalább addig lekötötte, amíg mondjuk elkészítettem a reggelit. Hosszabb időre sajnos nem, de lehet vele nyerni 5-10percet :)
2014. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan igen :) 8 hósan kapta a fiam,akkor még csak nyomogatta,tekergette,lapozta. Most 2 éves és sorolja rajta a számokat,mondja mi van a képeken,táncol a zenére,néha már a hajam égnek áll a dallamoktól,de jó látni,hogy ennyire szereti. Egy azon kevés játék közül,amit tényleg érdemes volt megvásárolni.
2014. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!