Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz lehet az,...

Szerintetek igaz lehet az, hogy a kis babák látják a szellemeket, angyalokat, démonokat? Nem hiszek benne csak érdekelnek a vélemények vagy, hogy tényleg létezik-e ilyen!

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Annyira, amennyire ufok es halal utani elet is van.
2014. okt. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Én nem hiszek az ilyenekben, szerintem nem igaz.
2014. okt. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Hát, az egyik lányom, amikor terhes voltam, ült velem szemben, etettem, és olyan furcsán mellém nézett, felragyogott a szeme, és mondta, hogy "baba". Én hiszek benne. (Az UFÓkban nem :) )
2014. okt. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam, hogy akkor volt másfél éves a lányom.
2014. okt. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel benne, akkor mennyire tudod elfogadni, ha valaki azt írja, hogy "igen, látják"? Amúgy, én teljesen biztos vagyok benne, szinte bizonyítékom van rá. Saját fiamról is tudom, és barátaink kisfia másfél évesen folyékonyan beszélt, így tőle elég sokat megtudtunk.
2014. okt. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Igen látják. Én amolyan fura ember vagyok, én látom a másvilágot. 3 gyerekemböl 2 örökölte.
2014. okt. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Hát.... a kislányom, aki most 14 hónapos, gyakran integet a plafonnak és mondogatja, hogy dédi! A dédik meghaltak jó pár éve... egyébként sok szót használ tudatosan, ebből gondolom, hogy valamit csak lát.... egyébként én sem hiszek az ilyesmiben.... legalábbis elég erősen megkérdőjelezem az ilyen dolgok létezését!
2014. okt. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem max csak képzelt barátaik vannak. Sok szülő hiszi hogy különleges gyereke van és ezt mesélve még különlegesebbnek tűnhet.
2014. okt. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Julie S ***** válasza:
39%
Szerintem a valosagban ilyesmik nem leteznek, igy nincs is mit latniuk. Max a felnottek egy resze nem tudja hol a hatar a kepzelet es a valosag kozott.
2014. okt. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!