Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi történhet? Szabad -e...

1Dorothy kérdése:

Mi történhet? Szabad -e szellemeket csak úgy megidézni így? És hogy szerintetek létezik a fehér zaj?

Figyelt kérdés
A szellemvilággal kapcsolatban szeretnék kérdezni. 17 éves lány vagyok,most lesz 5 éve hogy a nagypapám elment közülünk. Nagyon közel álltam hozzá,sok közös élményünk volt. Sajnos rákban halt meg,és az utolsó napon,mikor már nagyon beteg volt bementünk hozzá a kórházba,de nem szerette volna látni hogy én (az unokája) és az unokanővére (a lánya) lássuk őt így,ilyen betegen. Nagyon rosszul nézett ki,másnap az unokabáttyá (a fia) meglátogatta,és aznap este meghalt. A halála óta amikor a nagyimnál alszok például nyáron,minden egyes éjjel látok valakit az ablaknál,mintha engem nézne,és olyan érzésem támad hogy azonnal elsírom magam. minden nap eszembe jut. Itthon nem merek sötétben lenni,mert valamitől tartok. Mostohatestvéremmel jövőhét hétvégén szeretnénk a szellemét megidézni,hogy méltó módon köszönjek el tőle. (én hiszek a szellemekben és a világukban)

2012. máj. 19. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ha a nagyapádat sikerül visszahoznod akkor semmi.de ha véletlen más jön át helyette akkor viszont elég rémisztő rövid élet várhat rád.
2012. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nézd, én nem javaslom... Ki tudja, milyen erő lép be az életedbe... :/ (bátyám temetőben idézett 17 évesen szellemet a haverjaival, és rettegve jött haza fiú létére, és az élete elindult egy lejtőn, ma börtönben ül, pedig nem volt rossz gyerek a szellemidézés előtt) Nem tudhatod, milyen következményei lennének...
2012. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ne idézz! ha akarod elmondom priviben. nem ajánlom!!!

Tudod mit csinálj?:)

Vegyél hosszú fehér gyertyát,és amikor nem zavar senki,gyújtsd meg és mond el neki amit szeretnél:) ne félj,ez nem ártalmas,és még "beszélni' is tudsz vele:))

2012. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha idézni akarsz szólhatsz.

Ha ott leszek nem lesz baj.

2012. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Ne hallgass senkire. Ha csak így tudod lezárni, és hiszel benne, idézd meg. Ne félj, más nem fog átjönni. Ő lesz az.
2012. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Sajnálom a nagyapádat meg téged is, de vegyél erőt magadon és éld az életed és ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel mint a szellemidézés. Ilyen dolog nincs. Még senkinek sem sikerült megidéznie szellemet, akinek meg igen, az hazudik.
2012. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Zsizsik666 ***** válasza:
75%

Van ilyen, hogy szellemidézés, temetőben meg nem idézünk és egyéb negatív helyeken, ahogy 7-en, 9-en, 13-an sem. így nagy eséllyel elkerülhető, hogy valakinek baja legyen. És olyan ember is kellene, aki tudja vezetni a szeánszot, nem ijed meg, baj esetén tudja mit kell tenni.

Ám.

"Itthon nem merek sötétben lenni,mert valamitől tartok."- mit gondolsz, ha idéznél, és csak simán kopogás lenne utána, vagy leesne egy kép a falról, meddig nem mernél aludni? Valószínű, nem bántanának, de megijednél. És ez épp elég rossz érzés lehet.


Fehér gyertyát elő, ha érzed, hogy ott van, és beszélsz hozzá. Elbúcsúzol. Hallani fogja, elég gondolatban beszélni hozzá, érteni fogja.


Ha nagyon bátor vagy idézz, de megfelelő védelem hiányában, van egy nagyon kis esélye, hogy veszélyes lehet. Nem akarlak megijeszteni, sokan idézeztek, akiknek semmi bajuk nem lett,ez a gyakoribb eset, de voltak akik nagyon rosszul jártak :/

2012. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem írj neki egy levelet, amiben leírod az érzéseidet vele kapcsolatban és búcsúzz el tőle, majd tedd a sírjára...

Hidd el, hogy ha létezik szellemvilág, olvasni fogja, ha nem attól még a Te lelkednek biztos jót fog tenni!

2012. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
NE IDÉZ!! mert Tőbb mind valoszinű h nem a nagy papád fog visza jelezni hanem más gonosz erők például (démon) látad már a paranormál aktivitit ? ha igen akkor azon alapozd magad hogy ijen dolgok fognak veled történi ha nem akkor nézd meg mert bisztos vagyok benne egyből elfelejted az idézési őtletedet !!!!
2012. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Búcsúzz el tőle, akár írj levelet is neki ha az megnyugtat. A lényeg Te vagy, hogy túl legyél a gyászon, szellemek nincsenek.Egyébként a válaszait úgyis ismered mindenre ha jó kapcsolatban voltatok és ismerted a gondolkodását. Szerintem ha ennyire sokat gondolsz Rá nagy szeretet volt köztetek, vagy valami ami miatt bocsánatot kérnél tőle, így utólag és már nem lehet. Kérj tőle, nyugodj meg, szerintem nem haragudna ha még élne.

Szellemek nincsnek, ne halgass a kamusokra.

2012. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!