Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves szülinapja lesz a...

Misszabza kérdése:

1 éves szülinapja lesz a kislányunknak október 29-én, mit vegyünk neki?

Figyelt kérdés

Ötleteket szeretnék kérni, jó sok fajtát... jöhet mindenféle játék ami kicsit is fejleszti a gyereket valamilyen szinten :D Kicsiktől a nagyokig, olcsóktól a drágákig...


Én szervezem a szülinapját, de az ajándékkal bajba vagyok, főleg úgy hogy jön még a Karácsony is (arra szeretnék nagyobb ajándékot venni neki).

De most a szülinapra koncentrálok.

Linkelhettek is, vagy képet is szívesen fogadok tőletek!


Köszönöm ha segítetek!


Eddig nem vittem túlzásba a játék vásárlást mert azthittem hogy majd úgyis kapunk rokonoktól, aztán nem igy lett.., de felsorolom ami van neki már itthon:


- labda : nagyobb méretű műanyag és kis plüss

- formabedobó kocka : [link]


-Tanuló kutya(fiú)- orr+fül nem működik mert örököltük,de szerintem csak ezért nem kéne újat venni..


-egymásra rakható egyre nagyobb kockák

-egyszerű dudálós bébitaxi : nem érdekli még

-plüssök, babacsörgők

-építőkocka hasábok

-2db zenélő, nyomkodós játék

- fürdős könyv + pár darab vízen lebegő állatka és kishajó



2014. okt. 15. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

Én a születésnapjára tortát vennék és élvezném,hogy hogy eszi.

Karácsonyra meg babát,esetleg bölcsőt hozzá.

2014. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiunknaksokfélét olt a szülinapja. Kapott tortát, amiből ehetett, nah ez jó ötlet volt. Falta mint kacsa a nokedlit. Tőlünk furdokontost, cipőt stb kapott, játékot nem. De a rokonoktolkapott sokfelet: egy fisher price pelikánt, amit huzhat maga után és mindenféle hangot ad ki, fürdőjátékokat, könyveket, plüssöket, ruhákat, fa logikai játékot, zenélő szőnyeget, hintalovat. Nah ez telitalálat volt, nagyon szereti. Egyedül nem ülhet fel rá, de ölelgeti, simogatja, hintáztatja, nyomogatja a fülét, amitől vágtató hangot ad ki. Mi még járássegítőt akartunk venni, de szülinapja előtt egy héttel elindult magától,iígy ezt már nem.veszünk neki.
2014. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
32%
Én is tortat csinaltatnek, akar minnie egereset ilyen kis csajosat, nagyon gyonyoruek vannak facebookon ha szoktad nezegetni Stylish Eve oldalon ha gondolod kukkants be :) Ilyen pici korban meg nem ugy ertekelik az ajandekokat karacsonyra meg vehetsz jatekokat:). Bocsanat az ekezetek miatt telefonrol irok, remelem segitettem valamiben :)
2014. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Huhh ezzel én is gonban vagyok pedig neki 17 én lessz. Az még 3 nap. Nagyiéktól már megkapta egy babakocsit és egy gumicsacsit ami zenél. Másik nagyitól műanyag kisasztalt kisszékkel, keresztapjától cipőt, keresztanyjától minni-s kis babafotelt. Ja meg még kap egy szép vastag pulcsit is. Mi megbeszéltük, vagyis megkérdrzték mire van szükségünk.

A tortát anyuék rendezik.

Tőlünk vagy tanuló kutyusr vagy sütifalót vagy formabedobó csigát ami zenél.

2014. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az még lemaradt a kiírásomból hogy a lányom már 9 hós kora óta jár , mostmár magabiztosan,így járássegítők kilőve.


Csajos torta az természetesen lesz (kettő is), anélkül nem szülinap a szülinap.

2014. okt. 15. 21:05
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]


Rengeteg fajta van.


Esetleg fülbevaló, hinta, ágynemű.

2014. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 edit1979 ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk Tescos puha babát kapott meg babakocsit hozzá, egy kisebb Lego Duplo készletet, egy fürdős formabedobós játékot barátoktól, mi meg tároló dobozokat vettünk (hogy rendszerezzük a cuccait), imádott belepakolni, meg kipakolni belőle, sőt még bele is csücsült. Ja, és még kapott Boribon-os meg Bogyó és Babócás könyvet, valamint matricákat (ezeket családtagoktól). Remélem segítettem, boldog szülinapot az 1 évesednek! :-)
2014. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 edit1979 ***** válasza:
100%

bocsi, az előző voltam, lemaradtak a linkek:

doboz: [link]

babakocsi:

[link]

fürdős játék:

[link]

Lego Duplo:

[link]

2014. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszünjük ! :)



Minden segítő válasz hasznos, ment is a zöld kéz mindenkinek!


Ezeket irtam még fel magamnak mint lehetőség :

-felmosó szett - ugyanis imád ebben segíteni, odavan érte :P

- valamilyen hangszer, mert láthatóan imádja és élvezi a zenét ahogy én is : kis zongora/xilofon/dob...

- zenélős nyomkodhatós telefon(hogy ne az enyémet tegye tönkre :D)

-mágneses rajztábla ( tollal már firkál a papirra)


ez a 3 eddig tuti!



-golyópálya

-fa fogantyús kirakó

-baba+babakocsi

-keménylapos mesekönyv

-ugráló zebra

-homokozószett

-hintaló (sokan ajánlják)

-chicco tanulóasztal (ezt is ajánlják..)

2014. okt. 17. 06:59
 10/15 A kérdező kommentje:

* az első 4 tuti


ezek így árba mennyik lehetnek?

használtan esetleg melyiket érdemes beszerezni? (pénszűkében)

2014. okt. 17. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!