Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elköttetésnél minden esetben...

Elköttetésnél minden esetben ki kell várni a törvényben meghatározott időt, vagy ki lehet valahogy kerülni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Jo penzert talan talalhatsz olyan orvost, aki megcsinalja neked. Mas kiskapu nincs.
2014. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalat vagy csak tipp? És kb mit jelent a jó pénz?
2014. okt. 20. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert én 25 évesen szültem császárral, és az orvos, megkérdezte, hogy elkössön e?!
2014. okt. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Császárnál tudom, hogy elkötnek, meg is volt beszélve, alá is volt írva a papír, de elmaradt.
2014. okt. 21. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a harmadik szülésem után kérdeztem rá a dokimnál, hogy megcsinálná-e nálam az elkötést? Akkor voltam 36éves. Azt mondta, hogy 40év alatt csak akkor csinálják meg, ha van 3gyerek, szóval akár megcsinálhatná, de inkább lebeszélt róla, mert még túl fiatal vagyok hozzá- és van más mód is.

Azt ajánlotta, hogy sokkal egyszerűbb a férjnél megcsinálni a beavatkozást, ráadásul visszaállítható, ha bármilyen oknál fogva szükség lenne rá, míg a nőknél ez lehetetlen.

Beszéld rá a férjedet a beavatkozásra. Nőknél ez köldökön át végzett műtét, a férfiaknál ambuláns jellegű beavatkozás. Szóval ez sem mindegy.

2014. okt. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!