Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vennétek most új gyerekülést...

Vennétek most új gyerekülést a helyemben, vagy még várnátok?

Figyelt kérdés

Van jelenleg egy Besafe izi Comfort x3 gyerekülése a lányomak. Ez elméletileg 18 kilóig jó. Ő most kb. 16-17 között van valahol. De attól tartok, hogy télen, kabátban már nagyon nem lesz kényelmes. Így néz ki:

[link]

Egy helyen a hungarocell el lett törve (az állandó ki-be rakosgatás sajnálatos következménye), emiatt nem tudom, mennyire lehet még így biztonságos.

Most nézegettem a következő ülés kategóriát, de nekem azok már annyira nem tűnnek megbízhatónak.

Vennétek neki most másikat, vagy próbáljuk meg valahogy kihúzni a kabátos időszakot?

Ez a következő méret:

[link]


2014. okt. 21. 06:53
 1/4 A kérdező kommentje:

Talán ez egy kicsit szimpatikusabb:

[link]

2014. okt. 21. 07:01
 2/4 anonim ***** válasza:

Én vennék nagyobbat, azért mert lassan eléri a súlyhatárt, de leginkább azért mert el lett tőrve, nekem így nem biztonságos.

Max vegyél 9-36ost az jobban hasonlít az elsőre.

2014. okt. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vennék nagyobbat már, mindenképpen. Egy az hogy eltört, kettő hogy már kényelmetlen lesz neki.
2014. okt. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el a boltba kislányoddal együtt, és üljön bele egy következő méretű ülésbe. Hiába éri el lassan a súlyhatárt, a magasság is fontos. A 18 kiló fölötti üléseknek már nincs saját biztonsági övük, a autó saját biztonsági övével kell bekötni, és ha az pont a gyerek nyakánál megy, az nem jó. Az én 5 éves lányom is 17-18 kiló, mégis eddig a 18-36-os ülés, amit próbáltunk, nem volt jó neki, pont a nyakánál menne a biztonsági öv. Megoldás lehet esetleg egy 9-36-os ülés, de lehet hogy aq 15-36-os is már jó neki.
2014. okt. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!