Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 33-35 év körüli anyukák, ti...

33-35 év körüli anyukák, ti hogy érzitek, korotoknak megfelelően néztek ki, vagy idősebbnek, fiatalabbnak? Hogyan öltözködtök? Vonzónak tartjátok magatokat?

Figyelt kérdés
köszönöm

2014. okt. 27. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Én fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Nyáron még a személyimet is kérték egy trafikban (ezt azért túlzásak tartom már). 165cm vagyok és 55 kg. Csinosan öltözködöm (nem miniszoknyára gondolok), szeretek tetszeni magamnak. A férjem éppen pár napja mondta, hogy megváltoztam, eddigis tetszettem neki, de most kicsit másabb már az arcom, a testem, és hogy szexi vagyok és nagyon szép, és hogy sugárzik belőlem a nőiesség. Be van zsongva teljesen, mint régebben. És más férfiaktól is kapok visszajelzéseket, (még konkrét ajánlatokat ismerősöktől is), úgyhogy biztos úgy van.
2014. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Én 33 vagyok, de nem nézek ki annyinak, agyban pedig pláne nem érzem magam ennyi idősnek...:-) Én is úgy jártam a múltkor, mint az első válaszoló...elkérték a személyimet. Nekem ez bók volt.

156 centi és 52 kiló vagyok. A férjem mindig azt mondja, hogy egy gyerek után sok 20 éves megirigyelhetne. Szeretek csinosan (nem kirívóan) öltözködni. Elsősorban magamnak akarok tetszeni, mert, ha meg vagyok magammal elégedve, akkor ezt sugárzom kifelé is.

2014. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

oh, de jó .)

milyen típusú ruhákat hordtok. adok nektek zöld kezet is

:)

hosszú a hajatok? gondolom, igen

2014. okt. 27. 11:36
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
#1 vagyok. Nekem hosszú hajam van (honnan tudtad?), sötétbarna (eredeti nem festett), és kb a hátam közepéig ér. Vasalni szoktam, mert eredetileg enyhén hullámos, de úgy sehogysem áll. Néha teszek bele pár hullámot. Ruhában kedvencem a sztreccs farmer több színben, csinos felső hozzá, esetleg blézer, magassarkú, és smink, csak a szemem emelem ki kicsit, tus+spirál, semmi mást nem használok.
2014. okt. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Én 32 vagyok. Jóval fiatalabbnak nézek ki, rendszeresen kérik el a személyimet és nem szoktak 20-22 évesnél többnek néz ki. Vonzó mondjuk abszolult nem vagyok, mivel még mindig elég dagadt vagyok egy 20ast még fogynom kell (67 vagyok most) Fiatalosan öltözködöm, szűk, akár csillogós farmer, nyáron rövid ruhák. Kevés sminket használok néha. De ettől még tudom, hogy már nem vagyok fiatal sajna.
2014. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Második vagyok. Nekem rövid hajam van. Világosbarnára festett. :-)

Nekem is sztreccs farmer, valami jó felsővel. Viszont ritkán veszek magassarkút, mióta meg van a lányom. Csak akkor, ha nélküle indulok el...Átpártoltam a lapos talpú cipőkre.

Mivel tetovált a szemhéjam, ezért csak spirált használok.

2014. okt. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

37 vagyok, remélem, nem gond, ha válaszolok, mert nekem is kisfiam van (4 éves).


Én a koromnál fiatalabbnak, fittebbnek érzem magam.

Egyrészt azért, mert egy kisgyerek mellett azért nincsenek nagy pihenők, hosszú délelőtti alvások :)- ezt csak az tudja, aki kisgyermeket nevel- és a biciklizés, játszóterezés, sétálás, játék is folyamatosan "foglalkoztat" engem is.


Mostanában - tudatos elhatározással- sokat fogytam, több ruhaméretet is, így emiatt az önbizalmam is a régi, a ruhatáram viszont új :)

A hajam nekem is hosszú volt, most egy merészet gondoltam és levágattam (hátul tüsisebb, elől hosszabb)- nagyon jól áll, sokkal fiatalabb lett emiatt és a fogyás miatt is az arcom.


Fel tudok venni már "cicanadrágosabb" sztreccsesebb anyagú szűkített farmereket vagy farmer hatású vastagabb leggings-szerűségeket hosszabb tunikával, magas sarkú bokacsizmával- ilyesmiket hordok mostanában munkába, utcára.

Minden nap sminkelek (jó, otthon nagytakarításhoz nem:)- ezzel eddig sem volt gond),igyekszem- főleg esténként, ha a kicsi már elaludt- gondot fordítani a külsőmre is- van otthon pl. UV lámpám és géllakkom stb.- szeretem a szép táskákat, naponta váltogatom őket.

Jól érzem magam a bőrömben, sokkal többet mozgok, sportolok, jót tett a fogyás is és a frizuraváltás is.

Igen, sokkal vonzóbbnak tartom magam, mint korábban és ez elégedettséggel tölt el.

2014. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Bocs, kicsit túl vagyok a célcsoporton, 39 vagyok. Jóval fiatalabbnak látszom, ami alkati dolog (mindig ilyen voltam), és stílus következménye. És szerintem a gyerek is konzervál, nekem a kicsi 3 éves. Igyekszem néha fodrászhoz, kozmetikushoz menni, de annyiszor azért nem jutok el, mint szeretnék. Én nadrágos (főleg farmeros) anyuka vagyok, sportosan elegáns a hétköznapi viseletem. Lehetnék vonzóbb egy kicsit több energiával és idővel.
2014. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
8. vagyok. Hajam szőkésbarna, félhosszú. Szeretem a cipőket és a táskákat.
2014. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy írtatok, mindenkit felpontoztam.

Szerintetek a rövid haj fiatalít jobban, vagy a hosszú haj?


7: a farmer hatású legginsekhez hol vásárolod a tunikákat? Valahogy nem jutok a nyomára, én is szeretnék ilyeneket vásárolni.

2014. okt. 27. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!