Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket (elsősorban az érintet...

Titeket (elsősorban az érintetteket) zavar ha fiatalabbnak néztek ki a korotoknál?

Figyelt kérdés

Mert én 15 éves fiú vagyok és kb 13 nak nézek ki de van 2 15 éves ismerősöm az egyik 12 nek a másik 10 nek néz ki.

és amikor látok pár 15 évest akik kinéznek 16 17 nnek az nayo idegesít


2013. jan. 6. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Már megszoktam. Én 25 vagyok, de max 17nek néznek. Még nem volt olyan hogy ne kellett volna személyit mutatnom. Ebben az a legrosszabb hogy a 15 éves húgom meg idősebbnek nézik mint engem.
2013. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont azért érdekes a helyzet, mert ha a nővéremmel vagyok, engem idősebbnek néznek, mint őt, de ha egyedül vagyok, általában fiatalabbnak néznek a koromnál. :)

Engem nem zavar, sőt, bár mondjuk a lányok szerintem máshogy reagálják le az ilyen helyzeteket.


A legutóbb pl. 15-nek nézett egy lány és nem hitte el, hogy végzős vagyok. :D

17/L

2013. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem babás arcom van, világos bőr, nagy, csodálkozó tekintet, világos haj. Engem is fiatalabbnak néznek a koromnál, a múltkor azt mondták nekem, simán letagadhatnál 2-3 évet. Hát, nem tudom mennyire szokás ezt 16 éveseknek mondani. :D De én örülök ennek, remélem 10-15 év múlva is fiatalos leszek. :)

16/L

2013. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

eszlek meg, biztos aranyos lehetsz :$ :DD

ha 10-12-nek néznek, az már csak azért is pozitív, mert akkor (gondolom én) nincsenek pattanásaid :D

amúgy engem nem szoktam fiatalabbnak nézni (vagyis még nem mondta senki), de idősebbnek se...

mondjuk mindenki mondja, hogy nagyon babaarcom van (sima, problémamentes bőr, pattanások nélkül), és, hogy ennek még nagyon örülni fogok pár év múlva :D meg ha ki vagyok sminkelve (szóval ha szempillaspirálon meg alapozón kívül más is van rajtam), akkor kb tényleg úgy nézek ki, mint egy porcelánbaba :)


most lehet, hogy idegesít, de 10-20 év múlva majd örülsz neki :)


15L

2013. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
úristen de hasonlót írtunk:DDD és még a százalék is ugyanannyi :)
2013. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem pont fordítva van 15 voltam most 16 és voltam valami vizsgálaton és nem tudtam beszélni (fogam miatt) és kérderzték hány éves vagyok és elmutogattam nem hitték el hogy nem 80 akárhányban születtem azthitték kapásból hogy 21-23 vagyok ,de van amikor csak simán 18-20nak néznek

16/l

2013. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülj neki, hogy fiatalabbnak tűnsz :)

Tőlem egy éve megkérdezte az orvos, hogy ugye 19 vagyok? Én meg csak néztem rá nagy szemekkel :D Ha már most ennyivel idősebbnek néznek, mi lesz később??

16/L

2013. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, én ennek csak örülök :)

Sokkal jobb, mintha idősebbnek néznének.

2013. jan. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Én 14 éves vagyok, de néztek már 16-nak is. Alkatomnál és alakomnál fogva, nem azt gondolják első pillantásból az emberek, hogy 8.os vagyok.:)
2013. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Áprilisban 16 leszek, de 13nak néznek max. Jóesetben 14nek... :) Sokszor zavar, de nem tudok mit tenni, tehát kezdek beletörődni :)


15L

2013. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!