Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A mostani hűvösebb,5-10 °C...

A mostani hűvösebb,5-10 °C körüli időjárás mellett mennyi időre viszitek ki már szaladgáló 1-2 éves gyermekeiteket?

Figyelt kérdés

Tavaly télen ez nem volt kérdés, én jól felöltöztem, a lányomat bundazsákba, sapkába, vastag takaróba burkoltam, és simán kint töltöttünk 1,5-2 órákat a parkban.

Most viszont már tud járni, sőt szalad, rohan, hamar kimelegszik, nem tudom mennyi időre menjek ki vele, az elmúlt napokban 20-30 perc után hazajöttünk, félek, nehogy beteg legyen ha kimelegedve, leizzadva hosszabb időtartamig kint tartózkodunk.


2014. okt. 28. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Fél-egy óra, de ha nincs köd, nem zuhog az eső, akkor 2 órát is kint vagyunk.
2014. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2-3 órára viszem ki általában, de ha van vmi program (például elmegyünk állatkertbe, holnemvolt parkba, stb.)akkor 4-5 órát vagyunk kint
2014. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-2 óra, attól függ, milyen idő van. Esőben, ködben nem megyünk ki, kivéve, mikor az oviba kell menni vagy onnan hazajönni. Gyerekeim 4, 3 évesek és 8 hónaposak. Szerintem teljesen mindegy hány éves egy gyerek, napi 1 óra a friss levegőn mindenképp kell.

Nem kell megállás nélkül futnia, tanuljon meg melletted szépen sétálni, mert később nagyobb problémád is lesz mint az, hogy kimelegszik a gyerek.

2014. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bölcsiben kint vannak egy órát délelőtt, aztán gyalog szoktunk hazajönni. Ez az ő tempójával szintén elég sokáig tart.

Mostanában csak ennyi, mert itthon eszik valamit, játszunk kicsit, aztán lényegében sötét is van. Akkor már nem viszem ki.

2014. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!