Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az nembaj a babának ha nincs...

Az nembaj a babának ha nincs mindennap levegön? Mármint panelba lakunk, és hát ilyen idöjárás mellett sajnos nem mindig megoldhato. Van ugyhogy 3-4 napig bennt vagyunk. Nembaj?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk mindennap a levegon, de olyankor is sokat szelloztetek. Nem vettem eszre hogy gond lenne ha nem megyunk setalni.
2010. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A séta és a levegőztetés nem ugyan az :) Mi is hasonló cipőben járunk. Én ilyenkor naponta többször hosszabban szellőztetek,e esetleg felöltöztetem a szobában a picit. A séta az más. Ha nem igényli, nem lesz gond Az én fiam pl. amióta mászik és tipeg ki nem állhat babakocsiban utazni. Az elindulás körüli őrületről, öltözködésről és hasonlókról nem is beszélve....
2010. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi sem tudunk minden nap lemenni az idő miatt,de én olyankor adok rá egy sapit meg egy pulóvert és kinyitom az ablakot.Szerintem ez is megteszi.

9 hós.

2010. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi csak akkor nem megyünk ha esik az eső. Amúgy nagyon igényli a sétát, ha ki kell hagyni egy napot, akkor már alig bírok vele. Ha van erkély vidd ki oda.
2010. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!