Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bölcsis, ovis fotózásra...

Bölcsis, ovis fotózásra milyen ruhát adtok kisfiúra?

Figyelt kérdés

A lányomnak mindig olyan könnyen találtunk ruhát.De hát egy fiúnak nincs olyan sok variáció. :( Most novemberben lesz a bölcsiben fotózás,nagy a dilemmám. :D


Szerintetek egy ilyen nadrág valamilyen inggel?Nem feltétlen erre a színre gondoltam,csak a fazon a lényeg.


[link]


2014. okt. 28. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Farmernadrág+ing. Nem kell túlbonyolítani.
2014. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a kisfiamnak a bolcsiben mikor fotozas volt en egy farmer nadragot adtam ra es egy olyan pulcsit aminek inges a nyaka.nagyon jol nezett ki.ha gondolod elkuldom a kepet
2014. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kockás ing, sötét nadrág, sötét zokni, benti szandi (az is sötét).
2014. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

tényleg nem kell túlbonyolítani. úgy öltöztesd ahogy ünnepekkor, szülinapokkor, karácsonykor, vagy mikor vendégségbe mentek...


én tavaly egy kordnadrágot adtam rá, és egy olyan hosszúujjú pólót ami galléros, és olyan a mintája mint ha egy mellény lenne rajta :)

tavaly előtt pedig valamelyik barom kitalálta, hogy farsangkor legyen a fotózás, így abban az évben kalóz volt :/

2014. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,akkor nem bonyolítom túl. :D
2014. okt. 28. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy szebb nadrág, pl kord vagy farmer, ami még nem kopott, és egy nem fehér, sportos ing, például kockás. Bár nekem lányom van, de ha fiam lenne, ezt adnám rá. Nekem nem tetszik, amikor a gyerekeket felnőtt ruhák kicsinyített másába bújtatják.


Nekem tetszik a belinkelt nadrág, nem tudom, a fiad be tudja-e már gombolni.

2014. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Farmer, ing (általában kockás) vagy galléros póló szokott rajta lenni.
2014. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Farmert adtam rá és egy kockás inget. Valamint vittem egy kötött pulcsit is.
2014. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!