Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mernétek mosni egy olyan...

Ki mernétek mosni egy olyan játszószőnyeget amiben egy kis tükör is van? Mosott már ki valaki ilyet mosógépben?

Figyelt kérdés
Félek hogy összetörik.. Viszont annyira összeszedi a szöszöket, és tegnap még bukott is rajta a babám.. szóval igazán megérett a mosásra... Ti hogy szoktátok?
2014. nov. 4. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én kézzel mostam ki. Beáztattam és pár órával később kézzel kisikáltam.
2014. nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem törik össze. Én simán kimostam a tökrös játékot semmi baja nem lett.
2014. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezeken a tükör, nem sima tükör anyagból van, hanem valami plexiből. Én nem játszónyőget mostam ki, hanem kiságyra rögzíthető játékot, amin volt tükör és nem lett semmi baja.
2014. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyerkjatkon max tukorfolia van, nem valodi tukor, ugyhogy osszetorni nem fog. Mondjuk az lehet, hogy megkopik
2014. nov. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En mostam Mar olyat mosogepben,semmi Baja nem lett. :)
2014. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fólia? Én ki szoktam néha mosni.
2014. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De most megnéztem, valóban valami műanyag cucc és nem tükör (egyébként csodálkoztam is..:)). Be is tettem a mosógépbe, lesz ami lesz. Köszi szépen a válaszokat!
2014. nov. 4. 10:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mosd ki, nem lesz semmi baja.

Kizárt, hogy tükörüveg legyen, amennyiben normális márkáról van szó, illetve van rajta CE jelzés, akkor TILOS üveget tenni babás dolgokba már jó régóta.


Amire érdemes figyelni: a legalacsonyabb fokozatra tenni a centrifugát és kímélő programmal mosni, a lehető legkevesebb ideig, mert a műanyag tükrös rész meg tud törni.. bár a babáknak ez nem fontos :)

2014. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
lejárt a mosógép, minden oké :), a játszószőnyeg szép lett, a "tükör" egyben. Köszi mindenkinek!
2014. nov. 4. 11:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 40 fokra rakom be,1600-as centrifugálással.A zenélő cuccokat is mindig így mosom.Még soha semmi nem ment tönkre.3 gyerekes
2014. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!