Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyermekes anyukák,...

Több gyermekes anyukák, titeket nem borítanak ki a gyermekeitek időnként?

Figyelt kérdés
Három gyermekem van a legkisebb két éves. Iszonyú eleven és egy pillanatra meg nem áll, mindenhol ott van, mindenben benne van, stb... A másik kettő sokkal nyugodtabb volt ennyi idősen már. Néha már úgy érzem besokallok(tőle) és nem bírom tovább.. Ti is szoktatok így érezni? Vagy csak nekem jutott ez?? Vagy kapjak be valami nyugtatót néha?? Köszi,ha ír valaki,aki ilyen cipőben jár.....

2014. nov. 6. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem két gyerekem van és szoktam ugyanígy érezni mint te, szóval nem egyedi az eseted. Néha a legtöbb embernél elpattan a cérna, tele lesz a pohár.

Ha nagyon soknak érzed a feszültséget fordulj szakamberhez, aki ha úgy véli ír fel gyógyszert. Kitartást és könnyebb napokat kívánok!

2014. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 van! :) Van ez így!Próbálj meg néha előbb lefeküdni,mert az alvás sokat segít többet ér mint a dilibogyó.
2014. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia. Szintén három gyerekem van, a legkisebb másfél éves, és szintén törpeciklon. Nálunk a középső sem egyszerű eset, én inkább tőle sokallok be. A legkisebb után csak rezignáltan pakolok, a míg a legidősebb non-stop beszél. :)

Néha nekem is tele a hócipőm. :)

2014. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jesszusom, dehogynem. A nagy 5 éves megállás nélkül beszél. A kicsi 2 meg mindig mindent szétpakol és esze ágában sincs visszapakolni, pedig eddig egy kis mintagyerek volt. Nekem az állandó rendrakás a fárasztó.
2014. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat 10 év alatti gyerekem van, és a 7. baba jövő hónapban érkezik. Szerintem minden anya szokott úgy érezni, mint te (így én is). De semmiképpen nem nyugtató a megoldás rá, mert arra könnyen rá lehet szokni. Én ha nagyon kiborulok, akkor 5 percet szoktam "adni" magamnak. Leülök mondjuk egy tejszínhabos tejeskávéval, és akkor 5 percig nem érdekel, ki mit csinál, én kikapcsolódom. Sokat segít! :-) És amit mások is írtak, a pihenés! Ha teheted, pihenj együtt a gyerekekkel, a házimunka megvár! Kitartás mindenkinek! :-)
2014. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szintén 3 gyere,szintén 2 éves a legkisebb.A kicsi a legelevenebb.Ettől függetlenül nekem inkább a középsővel szokott meggyűlni a bajom,mert egész egyszerűen sokszor hiába beszélek Neki,mintha meg sem hallaná.Amikor totál kibukok kiabálok egyet.Akkor aztán nyugi lesz.Mivel én melózok is(saját vállalkozás)hetente pár órát,a kicsit bölcsibe "adtam"(heti 3 nap,9-15-ig).Bár még csak 3 napot volt(ezen a héten),azokon is csak 1-2-3 órát(beszoktatom)már most sokkal jobban viselem a dolgokat.A 2 nagyobb nem járt bölcsibe-nem tudom miért,valami ördögtől való dolognak tartottam-de most úgy gondoltam,ez így mindenkinek jobb lesz.Lekopogom-KOPP-KOPP-úgy tűnik bejön a megérzésem.
2014. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szintén 3 gyerek. A két kicsi, (ikerlányok), 2 évesek, és mint a "duracelek". Reggeltől estig rohangálnak, szétpakolnak, ugrálnak...stb.

De a 4 éves fiamba is az ördög bújt bele. Haza hozom az oviból és mintha ott nem játszott volna eleget, ott harcolnak a dínók, kalózok, lovagok mellettem. Fogócskázik a hugaival, felmászik mindenhova. Néha már megőrítenek, de hát egyszer gyerek az ember, nem?! :)

Kitartás kedves kérdező, valahogy csak túléljük :)

2014. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Szintén 3 gyerekem van, legidősebb 6, legkisebb 1 éves. A nagy egy örökmozgó, eleven, szófogadatlan, magát nagyfiúnak érző kis gézengúz. A középsőm egy angyal, akiből az ovikezdés kihozta az ördögöt. A picikém pedig már 1 évesen is egy akaratos hisztigép.

Ezek mellé még ráadásnak mindegyiküknek van valami nyavalyája, tartós, veleszületett betegsége. Sokszor azt érzem, hogy kész vagyok, nem bírom tovább. Ilyenkor belegondolok, hogy vannak emberek akik bármit megadnának csak lehessen gyermekük, és elszégyenlem magam. Nekem megadatott a csoda, hogy édesanya legyek, nem adhatom fel csak azért, mert vannak az utunkon kisebb-nagyobb-sokszor hatalmas akadályok.

2014. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!