Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan kismamák...

Vannak itt olyan kismamák akik Tolnaiak v Szekszárdiak? Mi a véleményetek a Szekszárdi szülészetről?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ott szültem tavaly márciusban.Kőszegi volt az orvosom meg voltam vele elégedve.Én 3hetet voltam bent.A szülésznő aranyos volt,gázt kaptam,a doki jó volt.A csecsemő osztályon volt egy két fapofa nővérke de ott is voltak aranyosak.Szerintem nem adtak elég segítséget,nem igazán mutattak meg mindent a nővérkék...volt olyan nővérke aki,szülés után 3 órával hozta a babám,és nagyon ki voltam merülve(18órát vajúdtam),és szóltam neki hogy segítsen megemelni a fiam,hogy a mellemre tehessem, mert ahoz nem volt erőm,ő meg húzta a száját....na mindegy:)!

Most szültél ott,vagy most fogsz?Ha van kérdésed írj!

2010. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már szültem,kiváncsi voltam másoknak mi a véleménye arrol hogy szülés után mennyi segítséget kapot a nővérektől,fél óra alatt meg szültem a lányomat,ki raktak szobára (babamama szoba)oda hozták mindjárt a lányomat aztán este jöttek be érte 10 kor de hajnal 1 kort megint hozták közbe egyszert se kérdezték meg kell e segíteni valamit ha én nem szoltam nem jöttek,igaz harmadik nap már othol voltunk,de iszonyú fáradt voltam,12.24én szültem 27én haza mentünk akikkel ott beszéltem kismamák,ők is így vélekednek,az is eszembe jutott hogy az ünnep miatt lehettek ilyenek, az nap majdnem minden kismamát haza küldtek kettő maradt bent gondolták még kevesebb munka.De mind ezeken túl azt hiszem meg ért minden szenvedést!!Boldog babázást!Egy tolnai anyuka!!
2010. jan. 27. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok 39 hetes, Szekszárdon fogok szülni, nincs fogadott orvosom, kíváncsi vagyok mi lesz. Hallottam jót is rosszat is. Most hogy közeledik egyre több aggályom van, remélem nem lesz semmi baj....

2010. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!