Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri szülészetről szeretnék...

Győri szülészetről szeretnék infókat?

Figyelt kérdés
Érdekelne minden amit tudni érdemes, mi az amit feltétlen vigyek magammal, adnak-e elegendő pelust a babának, vinni kell -e neki kis ruhát vagy kórháziba van amíg ott vagyunk , wc-k állapota ,magánszoba lehetősége? Ezt előre kell kérni vagy akkor és csekken fizetni érte? Ha kevés az elején a tej akkor adnak -e a babának tápszer vagy bármit ..Ha minden rendben akkor hány nap után lehet hazamenni. Minden tapasztalat érdekel. Előre is köszönöm!!!
2011. okt. 24. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kétszer szültem ott, az elsőnél a wc-k állapota annyira ledöbbentett hogy másodszor már kértem a fizetős szobát. Hát igaz hogy drága de mintha egy hotelben lettem volna komolyan. Szülés után a saját zuhany és wc nagy kincs volt nekem. Plusz egyedül vagy és tudsz pihenni is. mikor mész szülni akkor kell szólni ha kéred, és ha szabad akkor megkapod, addig maradsz amíg akarsz át is kérheted magad sima szobába ha mondjuk tovább kellene bent maradni. Csekken utólag fizeted csak ezután kapod meg a zárójelentést. a sima mosdókról most nem tudok így nyilatkozni ott most nem is voltam. vigyél a babának is rucit mert érzékeny lehet a bőre a kórházi mosószerre.Pelust szerintem adnak eleget, pótlás is van ha kéred. Mellszívót is tudsz használni ottanit. a babád végig melletted van csak fürdeni és vizsgálatokra viszik el. WC papírt vigyél mindenképp meg wc ülőkére olyan takarópapírt. most ennyi jut eszembe:)

2011. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és a babának kell még popsitörlő popsikrém és takaró is.
2011. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, nagyon hasznos!!!Én is a különszobára szavazok, elsőt egy másik kórházba, másik városban szültem ott sajna nem volt lehetőség de itt kihasználnám.Hm nem is gondoltam, hogy kis takarót sem adnak.
2011. okt. 24. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
egy olyan lepedőt adnak csak amit a te ágyadra is kapsz magad alá, az meg kevéske egy babának főleg télen. Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok neked!
2011. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképpen viszek. Köszönöm a kedvességed!
2011. okt. 25. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!